Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

no ale tim pádem jsi přišel o záruku, CFS neplní normu VW. Já si teda také nosím vlastní olej, ale vždy mi napíšou do servisky/protokolu, že plní 507/504
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Sorry za to opakovani, nak se to tu vcera pomatlo. Prebytecny posty nekdo smazte prosim.

Add zaruka - kdyby motor zakukal diky oleji tak asi ano, ale kdyz tam nalejes lepsi olej a menis ho 3x castejc, tak je to dost nepravdepodobny.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

nj, pomatlo. zasrane phpbb.

ja tam dal jiny olej hned pri prvni vymene a pokud by k necemu doslo, importer by musel prokazat, ze k poruse doslo kvuli pouziti jineho oleje. to ale nehrozi. kdysi jsem se na to ptal jednoho motorare v Seatu a off record mi to potvrdil.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3230
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Já bych to měl na operak tak nevím. Kdybych stihnul současnou verzi tak by tam asi byl 5w30 což je v poho.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Jak jsem psal, ja zmenil olej hlavne kvuli tomu ze se moc hral, v urcitejch jizdnich rezimech klidne 120-130 stupnu. Po vymene to o 15 stupnu padlo dolu a byl jsem klidnejsi kdyz nic jinyho. A jak pise mmira, jen at mi dokazou je jsem kvalitnejsi udrzbou auto znicil.

Jinac jsem vcera prevzal GSko a tady je svet jeste v poradku - kazdych 15tkm: olej, vsechny 3 filtry, rozebrani a vycisteni brzd, atd.. kdyz jsem chtel u cupry menit vzduchovej filtr po 30ti, tak na me koukali jak na magora (predpis je 60tkm myslim).
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

1.
Dneska jsem se napojoval z vedlejší na hlavní doleva, ta dodávka byla docela blízko, ale říkám si, že to stihnu, no to mě nenapadlo, že jí v tý křižovatce začne druhej pičuš předjíždět. Takže fofrem do Rka a zpátky. Ženská zamnou začala couvat naštěstí taky a předjížděný byl dostatečně duchaplný, takže šel plný brzdy a dal mi čas zacouvat, neuhybal. A jak jsem seděl v LC, tak jsem si sice říkal, že ikdyby mě naprcal, tak bych měl slušný šance, ale zase v GTDčku bych tu kurvu z Pošty rozhodně dohnal a mohl s ním dát řeč

2. Majitel bytu, kde jsem byl donedávna s partou v nájmu, nám zadržuje kauci, protože:

a) jeden pokoj, přesně ten, ve kterým mi spadl kus omítky ve spánku na hlavu, údajně nechal před našim nastěhováním vymalovat a po nás už není ten pokoj dostatečně svěží. Doklad o tom samozřejmě nemá, to chápu, kterej malíř by to dělal s papírem žejo. Každopádně si ten 6x3 pokoj nacenil na 1500, protože to prej musel nechat zase přemalovat. Haha :))
b) Prý po nás v bytě zůstal bordel ve smyslu nevysátých koberců a neumytých oken a máme si to dojít uklidit nebo to za nás udělá nějaká jeho známa "2400kč", nechápu z který prdele si to číslo vytáh, to by to 4+kk uklízela 3 dny? ;)) . Na dotaz, proč mám teda v ruce protokol o předání bytu, kde nic takového zmíněno není a on si na ten údajný bordel vzpomněl až po 3 týdnech, mezi kterýma se v tom bytě dle jeho vlastních slov ještě malovalo, mi bylo řečeno, ať si přečtu smlouvu, že údržbu zajišťuje nájemník. To sem nepochopil :-??

Můj návrh, že mu zaplatím kýbl Primalexu a necháme to bejt, se nesetkal s kladnou odezvou.

Přemýšlím, jestli má smysl se vůbec s ním snažit domluvit nebo rovnou navštívit PČR. Kvůli jižním desítkám tisíc se východoevropský správce pohledávek nevyplatí, respektive solidní do toho ani nepůjde, a já si kvůli nějakýmu troubovi podmínku taky neuženu žejo :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5478
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

V křižovatce byl zákaz předjíždění?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Je, asi protože na hlavní se v úseku cca 100 metrů napojujou výjezdy z dvou fabrik a jedný cesty do průmyslový zóny (a na dálnici potřebuješ doleva, tak jak jsem odbočoval já), takže je tam celkem šrumec, samej střelec v kamionu a navíc celkem provoz. Když jsem tudy dračil v autoškole, tak ještě zákaz nebyl. Ale jeden smrťáček to srovnal x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

To Tě vůbec neomlouvá. Při vjíždění z vedlejší na hlavní máš povinnost dát přednost všem na hlavní silnici. Tečka.
Vjetí na hlavní a odbočení vlevo přímo pod kola auta které předjíždí je často poslední chyba neřidičů, kteří nějakým nedopatřením obdrželi ŘP.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

jeden případ byl i medializovan...jak si jeden stezoval ze ho malem smetl kamion co predjizdel na vyjezdu z tunelu. Dokonce si chlapec stezoval u PCR a dostal nakonec pokutu :D
Citroen C4 GP
Odpovědět