Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

406coupe :
jirka87 píše:ŘB často zmiňuje Itálii. Dole u cigošů jsem ale nebyl "od Kuvajtu napadení", takže nesoudím.
Asi ti uhýbali, protože věděli, že ty bys měl škodu za 10 000Kč a oni za 10 000euro :-D
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

jerry píše:Předseda: Holt jedeš moc rychle a lidi rádi kárají druhé :D Ve Švajcu při rychlosti o 10 km/h nad limitem mi i hrozili prstem :D Já se nejlíp svezu na A92 Deggendorf-Landshut s poměrně malým provozem a bez omezení rychlosti. A jsou tam zvyklí na jízdu i dost přes 200 km/h. I já tam často dávám v některých úsecích maximálku 250 km/h. Povedlo se i minulý týden. Okolo velkých měst ale opruz i v D :(
V Německu na mně nervózní důchodce zavolal policajty, že se na něj lepím - teda asi jeho frau. Přijeli zezadu a něco mleli o Abstand, tak jsem přikyvoval, že jako jo: ví fíl kilometr tolik meter. Tak řekli "vorsicht und langsam!" a odfrčeli. Jinak si to nedovedu vysvětlit - žádnej záznam neměli a zezadu ani přehled, jak daleko za dědkem jedu.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

jirka87 píše:406coupe :
jirka87 píše:ŘB často zmiňuje Itálii. Dole u cigošů jsem ale nebyl "od Kuvajtu napadení", takže nesoudím.
Asi ti uhýbali, protože věděli, že ty bys měl škodu za 10 000Kč a oni za 10 000euro :-D
Za 10 000? To by musela bejt totálka! :D
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

jerry píše:Předseda: Holt jedeš moc rychle a lidi rádi kárají druhé :D Ve Švajcu při rychlosti o 10 km/h nad limitem mi i hrozili prstem :D
tjn... to je hrozná země. Tam jsem si dovolil onehdá s minivanem předjet na okresce auto a hned na mě blikal jak vánoční stromeček :D jsou to sráči.. doma jezdí jako beránci a když je tady potkám tak prasí. Proto na mě jebu a hned dostane trubku nebo dálky :D Je to fakt národ xindlů
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

406 Coupe: Proto zmiňuju ten konkrétní úsek A92. Tam není takový provoz a jezdí tam "waidleři" z Bayerwaldu. A ti jsou dost jiní, prostě samorosti :D

Předseda: To mi povídej. Dělám se Švýcarama byznys a jsou tací, co při obratu desítek tisíc franků, řeší bankovní poplatek 12 franků :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

tam jsem byl 2x v životě a doufám, že už i naposled...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Neska sou asi nějaké skvrny na slunci či co.... cesta do ovy a z5 = 150 km = 2 naprosto neočekávané manévry toho před mnou (náhlé bezdůvodné prudké brždění do skoro zastavení + náhlé bezdůvodné zastavení uprostřed cesty při odbočování vlevo bez blinkru) = 2x brzdy (s ABS funguje.... :D ) ... chjo no... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

Poplatek za platbu.
Přílohy
doprava zadarmo.jpg
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

ČT jako veřejnoprávní má omezenou na ČT1 reklamu. Tak to obchází formou sponzor pořadu, což je jen jinak pojmenovaná reklama. A teď v rámci přechodu na DVB-T2 jede kampaň Televize zadarmo. Takže opět podvod, přece se platí koncesionářské poplatky, tak jaké zadarmo. To dělat malá firma, tak jí zašlapou do země :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Českou televizi by měli zrušit, nechat jenom čt24 jako informační kanál. Nechápu proč by měli všichni paušálně platit za něco, na co se dívá jen část obyvatel. Pro mě osobně je to zlodějina, kteou bych se rozhodně nestyděl nazvat výpalným.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Odpovědět