Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Bohužel těchto podvodníků je plný internet. Stačí po nich chtít fotku nebo že si pro to přijedeš osobně a už se ti neozvou.
Bez toho, aniž by tě podvedl, mu nijak nezavaříš. Jedině obětovat peníze, zaplatit mu to a poté šup na PČR. Nevím, kolik ty kola stojí, ale asi by to už bylo na trestný čin, ne? Stačí si pohlídat, aby číslo účtu bylo klasické banky a nebylo to něco alá blesk mobil nebo jiné virtuální čísla a potom se to dá bez problémů dohledat.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Začátkem prosince kámen na přední sklo. Těsně vlevo u kraje, přesně jak je držák na parkovací lístky. Při prohlídce jen malá tečka, takže jsem si řekl ok. Včera přijdu k autu a od tečky se táhne prasklina cca 10 cm přesně v linii toho držáku. Mám hypotézu, že ten držák vytvářel ve skle pnutí, malé poškození pak stačilo k pozdějšímu prasknutí. Protože to poškození bylo fakt malé, měl jsem v minulosti mnoho větší a ok. Až bude výměna skla, tak už tam držák na parkovací lístky nepůjde.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Vrooom »

Arkis píše: pon 03 led 09:03 Bohužel těchto podvodníků je plný internet. Stačí po nich chtít fotku nebo že si pro to přijedeš osobně a už se ti neozvou.
Bez toho, aniž by tě podvedl, mu nijak nezavaříš. Jedině obětovat peníze, zaplatit mu to a poté šup na PČR. Nevím, kolik ty kola stojí, ale asi by to už bylo na trestný čin, ne? Stačí si pohlídat, aby číslo účtu bylo klasické banky a nebylo to něco alá blesk mobil nebo jiné virtuální čísla a potom se to dá bez problémů dohledat.
To asi zas tak resit nechci ... Staci kdyz si nekdo bude googlit jeho cislo a narazi na muj post ...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Dostal sem od doktora nějaký prášky s Efedrinem a prej se to nemá jíst na noc, protože z toho má bejt člověk naspeedovanej. Což by dávalo smysl, když si člověk uvědomí, co všechno se z toho dá vyrobit, že :D
No tak sem ho tam lupnul a musím říct, že sem snad nikdy nespal 14 hodin vkuse. Až teď. Nějak jim to nefunguje :D

Kariéra smažky by pro mě očividně nebyla option :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

jerry píše: pon 03 led 10:27 Začátkem prosince kámen na přední sklo. Těsně vlevo u kraje, přesně jak je držák na parkovací lístky. Při prohlídce jen malá tečka, takže jsem si řekl ok. Včera přijdu k autu a od tečky se táhne prasklina cca 10 cm přesně v linii toho držáku. Mám hypotézu, že ten držák vytvářel ve skle pnutí, malé poškození pak stačilo k pozdějšímu prasknutí. Protože to poškození bylo fakt malé, měl jsem v minulosti mnoho větší a ok. Až bude výměna skla, tak už tam držák na parkovací lístky nepůjde.
Ono taky jde o to, ze je to blizko sloupku. Ja za posledni 3 roky 3 okna a pokazde u sloupku. 2x z toho jsem ten kaminek videl letet a byly male z posypu. Nedavno jsem chytnul doprostred kamen velikosti pingpongoveho micku a zustaly tam po nem dve male tecky tak 2x2 mm a jinak nic. Nevim co mas, ale ve skodovce je ten pritlak drzaku na listky fakt zanedbatelny.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Máš pravdu, ten kraj u sloupku to byl. Hlavně jsem blbec, že jsem jel trasou, kde vím, že sypou štěrkem. Mohu jezdit oklikou o necelých 20 km delší, kde se jen solí. Ale zase mám štěstí, že nemám na okně žádné kamery, okno není vyhřívané, tak se vejdou s výměnou u O3 do 5 tis., což je limit mého pojištění. Takže jen 10% spoluúčast. A okno jsem měl lehce opískované, jednou jsem jel za náklaďákem s křemičitým pískem, sice jsem hned přibrzdil, ale stejně. Takže bude nové. Koupím mu pak i nové gumy do stěračů:-)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Nechal sem si v Audi nacenit výkup astry. Výsledek : 120 tis.
Nejlevnější podobná stojí v německu 10.5K, v CZ je podobná, s horší výbavou, ale méně km za 280.

Který bazar vykupuje nejlépe? Teď teda řeším, že by si to vzal kámoš, což bych byl nejradši. Jen ten chip k tomu je za 13tis a ten stejně jinak neprodám, tak ať se to nevyhodí
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Celne sklo je spotrebak
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

mattonecz píše: čtv 06 led 17:31 Nechal sem si v Audi nacenit výkup astry. Výsledek : 120 tis.
Nejlevnější podobná stojí v německu 10.5K, v CZ je podobná, s horší výbavou, ale méně km za 280.

Který bazar vykupuje nejlépe? Teď teda řeším, že by si to vzal kámoš, což bych byl nejradši. Jen ten chip k tomu je za 13tis a ten stejně jinak neprodám, tak ať se to nevyhodí
Za mě výkup do AAA uplně v pohodě. Jenom je potřeba hned na začátku nastavit "vztahy" a vysvětlit jim, že nejseš hejl a ať tě moc nezdržujou. Bohužel v tomhle kontextu platí, že čím víc se chováš jako kokot, tím líp to dopadne. Imo "zboží" máš dobrý. Běžný, nedojetý auto. Měli by ho chtít :)

A nemít přehnaný očekávání. Jestli je podobná inzerovaná za cca 260k před slevou, Ačka chtějí mít výrazně dvojcifernou marži, při nabídce 200+ bych se už moc nerozmýšlel :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Jestli půjdeš do Áček, tak se hlavně nenech vycukat. Rádi dělají to, že si například půjčí techničák pod záminkou, že něco chtějí zjišťovat a když nesouhlasíš s nabídkou, tak se velmi zdráhají ti jej vrátit. Znám případy, kdy tam na něj někdo čekal přes hodinu, protože prostě doufali, že se poddá a auto jim tam nechá za směšnou cenu. Pomohlo až vyhrožování zavolání PČR. Mají opravdu dobře promyšlenou mentální akrobacii a to tak, že se tam nenechá natáhnout jen hlupák, ale i relativně rozumný člověk.

Za mně: Auto bych jim tam nedal už z principu. Zatím se mi vše podařilo prodat/koupit jako soukromá osoba přes bazoš.
Odpovědět