Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Vcerejsi prujezd opravovanym usekem silnice mezi Opavou a Bruntali... "musime to opravit" hovada...
Obrázek
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Zdarma antikorozní nástřik a ještě si stěžuje.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Zadni naraznik, to asi neoceni jako ten prah :D Kolega uz si ze me delal srandu, ze nez to sundam, tak ta chemie bude stat tolik, ze vyjde levneji ten prah striknout cely na cerno. :D Akorat nevim, jestli by za tu usporu byla rada i firma u rocniho auta...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

Nikdy jsem nepochopil řešení zvedacích bodů u VAG. Je to nějaký zlomyslný vtip co trvá už dekády :)
《》
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Dostal jsem k podpisu Smlouvu o smlouvě budoucí na koupi bytu (dokončení 3q 2022, osmimístná cenovka).

Developer smí v podstatě cokoliv včetně změny dispozice bytu nebo beztrestného změnšení bytu až o 5m2.
V odstavci smluvní pokuty a zásadní porušení smlouvy jsem uveden jen já. Developer je pouze v odstavci "práva"...

Velké byty v dobrých místech projektu jsou všechny prodané a realitka tvoří pořadník pro případ že by se něco uvolnilo. Šance na změnu smlouvy = 0 :((
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Tak trochu podobné jako před převratem. Na družstevní byt v paneláku od podniku se čekalo 2 roky, vybavení jaké zrovna bylo. Ale 4+1 90 metrů čtverečních stál 43 tis. Kč, tedy cca 15 průměrných platů. Btw ty vysmívané paneláky se dnes prodávají za miliony.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Stehujes se zpátky do Prahy nebo sem něco prosvihl a v Ostravě už taky existujou byty za 10+? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Ani jedno. Na maloměsto do sč.

P.s. V Ostravě jsou už dlouho byty i za 10M+
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glos ... .seznam.cz
Přímo z článku:
Skutečností je, že Česko aktuálně prochází velkou krizí bydlení. Pořízení vlastního bytu je nedostupným snem nejen sociálně slabých vrstev, ale hlavně ve větších městech nově už i střední třídy.

Důvodů, proč se bydlení stalo v Česku nedostupným luxusem, je samozřejmě více. Poptávka po bytech výrazně převyšuje nabídku, což jejich cenu žene vzhůru. Podle developerů se ceny během pěti let zdvojnásobily. Za metr čtvereční nového bytu se platí kolem 70 tisíc korun, v Praze je to ale až 110 tisíc.

Kvůli nízkým platům – ve srovnání se Západem – si proto na vlastní bydlení vyděláváme nejdéle v Evropě. Je na to třeba 12 celých průměrných ročních platů, v Praze dokonce 14.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Svět je zlej. V poslední době jsem prodával 2 nemovitosti a obě šly za cash.

Jerry: svět není statický. Je třeba se přizpůsobovat a ne žít celý život v boji proti a vzpomínkách že dříve bylo lépe.
2.9T RWD
Odpovědět