Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

To mas pravdu a promin za trochu rejpavy prispevky. Jsem haklivej na rozmazlenost ohledne klimatu, ktera tu je velka a zatezuje zivotni prostredi mozna daleko vic nez osobni doprava :-??
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

honziss píše:To mas pravdu a promin za trochu rejpavy prispevky. Jsem haklivej na rozmazlenost ohledne klimatu, ktera tu je velka a zatezuje zivotni prostredi mozna daleko vic nez osobni doprava :-??
bez problemu...
ja treba taky moc klimu nemusim, ale kdyz proste treba v noci teplota neklesne pod 28-30 stupnu, tak muzes delat pruvan jaky chces, ale rano se probudis namarinovany ve vlastni stave a co hur, uplne nevyspaly...
v aute mam nastaveno 23.5 stupnu a v byte 25
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Jaggie píše:
honziss píše:To mas pravdu a promin za trochu rejpavy prispevky. Jsem haklivej na rozmazlenost ohledne klimatu, ktera tu je velka a zatezuje zivotni prostredi mozna daleko vic nez osobni doprava :-??
bez problemu...
ja treba taky moc klimu nemusim, ale kdyz proste treba v noci teplota neklesne pod 28-30 stupnu, tak muzes delat pruvan jaky chces, ale rano se probudis namarinovany ve vlastni stave a co hur, uplne nevyspaly...
v aute mam nastaveno 23.5 stupnu a v byte 25
Ja ted byl v teple. V noci bylo stabilne 32-34, takze prvni 3-4 dny jsem nastavoval klimu na 28-30 a pak uz jsme ji nezapli a spali jen s otevrenejma dverma. Krom 2 dnu kdy bylo vlhcejc se zmenou pocasi jsem se rozhodne propocenej nebudil, telo si zvykne a prizpusobi..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

To bych zdechnul
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

honziss píše: Ja ted byl v teple. V noci bylo stabilne 32-34, takze prvni 3-4 dny jsem nastavoval klimu na 28-30 a pak uz jsme ji nezapli a spali jen s otevrenejma dverma. Krom 2 dnu kdy bylo vlhcejc se zmenou pocasi jsem se rozhodne propocenej nebudil, telo si zvykne a prizpusobi..
ja to parkrat zkousel, pac treba dost trpim na pruvan... jakykoli proud vzduchu smerem k hlave, mi vzdycky zpusobuji bolesti hlavy... ale bez klimy jsem kolikrat tu noc ani nedokoncil, porad spanek prerusovany....
mozna by se dal udelat kompromis tech chlazenych polstaru a taky chlazenou poduzku pod povleceni....tusim neco takoveho prodavali i v IKEI, ale jestli to funguje, to nevim
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Mozna v tom bude ten rozdil, ja usnu kdekoliv s vyjimkou pohybujiciho se dopravniho prostredku :D spim jak drevo a naroky na komfort mam pri spanku minimalni.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

honziss píše:Mozna v tom bude ten rozdil, ja usnu kdekoliv s vyjimkou pohybujiciho se dopravniho prostredku :D spim jak drevo a naroky na komfort mam pri spanku minimalni.
tak to je dobra vyhoda...
ja jsem vetsinou taky mrtvy behem 5-10minut, a jeste to ma polovicka pojisteno tak, ze sebou vzdycky cunku a ona vi ze jsem na 100% tuhy...
ale pokud je horko, tak to neni moc OK spanek
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Kde v ČR neklesne v noci teplota pod 28°C, ať se poučím.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

On ale nepise o CR…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Ach tak. Já tenhle problém řeším tak, že kde mi je horko, tak tam nelezu. Ale to je moc primitivní a jednoduché, uznávám.
Odpovědět