Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

dej slevu, ve finale na tom vydelas :D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Těch vosum tisíc přes je už po slevách.... no co nadělám, příští rok holt budeme vykazovat, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Chjo no, kolega ("moje pravá ruka") právě (doslova fčíl) odešel / odjel do důchodu..... :
- je přesně o deset let starší, takže mně čeká ještě deset let (padla na mě depka, ne z těch deseti let, ale z toho, jak po sobě zhasnul a odešel, byl to on, kdo mě do tohodle businessu přivedl....)
- po novým roce (než zapracuju náhradu = z levé ruky udělám zase pravou) sem ftom budu zase plácat

Ale co už, no.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Chjo, už zase ty věci nic nevydrží.... Fčera při předvánočním úklidu se nám rozpadnul (stářím) lustr v jídelně, takže zítra bude sváteční večeře pod holou žároffkou.... ~x(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

:D jako za mlada
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Mně zas v lustru odešla LED žárovka, po 4 a půl roce. Naštěstí jich tam je 6 a lustr jsem před 20 lety dělal sám. Ten spadne jedině se stropem. ;)
Kdy půjde koupit nová žárovka? Na jaře? A kterého roku?

Za mlada? Pod holou žárovkou s holou řití. Bylo to fajn.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Kolem té holé žároffky je pyskování, že je to šklebík.... ale já sem ftom tentokráte nevinně, ten lustr se rozpad po jejíma rukama.... :D

Sem si ešče fčíl na sváteční den ráno hrál zase na Tuchlovice, nová ohřívací baterie (Homelife) v kuchyni už ohřívá. Akorát ta díra v dřezu pro baterii je fuck nějaká malá, zase sem musel stříhat přívodní šňůru - vidlici sem prostě nepostrčil skrz, ale byl sem už nato připraven...)

Přeju všem pěkné a klidné sfátky (bez rozpadlých věcí a Tuchlowitz). :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od PepaSFI »

copak žárovka, to nic není. U sousedů mají asi vánoce s netopýrem, jak zpívají Brutus "netopýr netopí". Sousedka se sice nesvěřila ale technik se jim před pár dny hrabal na dvoře v tom vrtulovým kredenci od tepelnýho čerpadla a zaslech jsem něco "...a máte doma nějakej přímotop elektrickej?" To jim ta první sezona s novým topením pěkně začíná, eště že nemrzne.

A včera večer, druhá sousedka si přišla pro u nás schovaný kolo pro dceru a svěřila se, že manželovi se povedlo provrtat vodovodní trubku. Vypadá to že dnes ráno jel pro instalatéra.


Já akorát nemoh roztopit kotel. Papír vyhořel a dřevo nic. To už je fakt moc, už neumím ani zatopit. Dobře to dopadlo, rozfoukal jsem to horkovzdušnicí.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

Docela tu fouká dneska a vítr mi otevřel bránu ven, kam se normálně neotevírá a i to jde dost těžko. No a jak na sviňu mi tam stálo auto.. tak mám promáčklé dveře. Takže aktuálně: nakřivo nalepené čelní sklo, přitom zároveň znefunkčněný dešťový senzor a teď promáčklé dveře. Co jsem komu udělal? :((
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

To nasere, mě minule spadl strom na nakladač... (pracovní světla, 2x sklo, zrcátko v hajzlu + poškozený plot)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět