Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše: úte 01 bře 14:52 Minulý týden jsem si nějak náhodou vzpomněl, že máme u jednoho zákazníka dlouhodobě nedotažený projekt a že by to chtělo pošťouchnout.
A on to zákazník :-)
No, vzal to prostě doslova.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Edible
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: ned 12 bře 18:53

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Edible »

Asi to potřebuji ze sebe jen vyfiltrovat.
Kolega si kupuje auto. Žije z huby do huby. Finanční polštář žádný. Auto tedy jde na půjčku.
Po sem asi vcelku normální věc, kterou zná spousta Čechů.
Jenže co absolutně nechápu je, že místo toho, aby si koupil "normální" lidové auto, tak to musí být Audi, BMW nebo Mercedes minimálně střední vyšší třídy, aby to dobře znělo při vyprávění. X(
Takže reálně to bude tak, že místo toho, aby si koupil zánovní Peugeot, Citroen, Kiu, Hyundai případně i nějakou méně vybavenou Škodu či Volkswagen nebo něco podobného, tak si koupí X generací starou prémiovku, které se někdo zbavuje, protože už bude potřebovat servis. Na servisu bude samozřejmě škudlit co nejvíc, protože peníze nemá a já se nemůžu dočkat dne, kdy se mu na tom vysere něco většího alá měchy a ten klaun se z toho zblázní. :o)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Tohle je věčný boj.

Na druhou stranu je třeba říct, že spousta lidí udržuje i velmi staré servisní průsery jako je Allroad 1. generace s 2.5 TDI nebo RangeRovery v provozuschopném stavu. Pokud v tom kolega umí chodit a nenajede nesmysl, tak je třeba mu přát trochu štěstí...
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od petr_riha »

V první řadě bych se staral o sebe a kolegu nechal být. Pokud má potřebu koupit si prémii, tak ať si jí užije. Popřej mu hodně štěstí a nešťourej se v tom.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

tak ale zase na tom Allroadu 1gen se kromě měchů, které už se dají sehnat rozumě nic jiného nesere a to auto vypadá pořád dobře a průchodnost má lepší než většina rádoby SUV, takže se ani nedivim
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

petr_riha píše: pát 18 bře 10:26 V první řadě bych se staral o sebe a kolegu nechal být. Pokud má potřebu koupit si prémii, tak ať si jí užije. Popřej mu hodně štěstí a nešťourej se v tom.
To je ono. Starat se o sebe a o to, co se mě týká. Pokud mě to neomezuje či neohrožuje, ať si každý dělá, co chce.
Naposledy upravil(a) jerry dne pát 18 bře 14:33, celkem upraveno 1 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Já celkem chápu, proč ho to štve a stará se o to. Taky to tak mám, že se snažím lidem pomoct, ikdyž by mi to mohlo být fuk. Jenže časem se musíš naučit si říct, že i dobře míněná rada musí dopadnout na úrodnou půdu. Jestli je to jako házení hrachu na zeď, tak se na to vykašli a nech ho jít si vlastní cestou.

Třeba zrovna narazí na dobrý kus a naopak třeba s tím bude mít problémy. Nesmíš si to ale brát jako svoji odpovědnost.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Kurnik šopa.... ač bych měl být (jako majitel a jednatel s.r.o.) svýho štěstí mašinfýrou, nejsem.... máme nového zákazníka (v česku, ale s ústředím v zahraničí), stavíme pro ně stroj (sou s tím porodní bolesti, nežene, ale zase nic mimořádného), termín je ještě hoooodně daleko, přesto ten zákazník v pátek odpoledne spustil paniku, přímo PANIKU a..... už datluju týdenní progress reporty (tabulky v Excelu, aby toho nebylo málo jsou navíc jako bonus v English) stejně jako to bývá zvykem v korporátu . Mně z toho drbne... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

retron píše: pát 18 bře 11:30 tak ale zase na tom Allroadu 1gen se kromě měchů, které už se dají sehnat rozumě nic jiného nesere a to auto vypadá pořád dobře a průchodnost má lepší než většina rádoby SUV, takže se ani nedivim
Oprava na Allroadu první generace není nic co se nesere. Nejlíp 2.5 TDI s Tiptronicem, to je vyloženě labůžo. VP44, vydírající se vačky a hydroměnič co se sype, ač by člověk řekl, že takový snad ani nejde vymyslet.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Tleskam nalezu Ustavniho soudu, totalni ostuda pro soudy nizsich stupnu.
https://www.usoud.cz/aktualne/okresni-s ... ni-nehodou
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět