Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Už sem opravdu starý.... aji to moje mladší dítě už je plnoleté.... chjo, no.
Sem zvjedaff, esli sa historie bude opakovat.... junior ode mně k 18-tinám dostal (přepsal sem na něj) mobilní číslo s tarifem a bankovní účet. Do roka byl u jiného operátora i u jiné banky.

Juniorka fčíl dostala to samé.... taxem zvjedaff..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

za takovy darek k 18. bych te asi poslal do... :D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

To nebyly dárky, to byly provozní záležitosti. Dyž je smrad plnoletý, ať se taky sám stará o svoje věci a já mu do nich (už) nekecám (jenom to platím :ymhug: ).

Dárek byl inačí a líbil se.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Zrovna neska sem od jednoho (potenciálního) klienta dostal mnohastránkovou NDA ("držhubenku"), celou pěkně v "legalese" English a kulantním dodatkem - "Stejně tam nelze nic změnit, tak to podepiš a bastafidli"
A už zase sem dostal jednu držhubenku k podpisu a v ní narazil na věc, na kerou sem ešče nenarazil:
- remainder of the page left intentionally blanc -
Halt právničina jaxfin.

Du to podespat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

potvrzení o zaplacení dálniční známky přišlo s 12h zpožděním.. další z ukázek kvalitních státních IT.

jsem na to ale fakt zapomněl a vzpomněl si až po asi hodině jízdy na dálnici.. je to jak na slovensku, že stačí zaplatit v průběhu dne?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

- remainder of the page left intentionally blanc -
uplne normalni, zvlaste kdyz nasleduje stranka s podpisy
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Prodávám auto. S 800kkm na tacho, za míň než 5% původní ceny.
Přijel si pán, s takovou velkou ošklivou gorilou. Obešli to a začali na mě ošklivě vřískat, že jsem říkal, že stav odpovídá stáří a tohle že je hroznej krám, že čekali teda něco lepšího, a ať jim dám prachy na benzín na cestu, asi na 100 EUR si to vyčíslili.
Tak jakože haha kluci, pětistovku bych vám možná dal, kdybych Vám v tom inzerátu třeba lhal, ale 100 evri fakt ne.
No tak sem se dozvěděl, že přijedou znovu, že si budou umět z OR vytáhnout kde bydlím a že bych měl radši auta už nechávat vždycky někde za bránou, aby třeba neshořely nebo tak.

No, pána jsem si podle tel. čísla proklep, vlastní malou dopravní firmu, tak předpokládám, že to nebude úplnej makak, kterýmu je všechno jedno.
A že kdyby mi chtěli rozbít držku, tak to mohli udělat rovnou.
A že jsem si dal velmi záležet aby bylo jasný, že jsem si SPZ jejich auta vyfotil.
A na ty průmyslový kamery který všude jsou jsem je upozornil.
A že ani poslední zedníko-vymahač se kvůli rádoby pohledávce na 100EUR nebude obtěžovat.
A celkově nějak nepředpokládám, že by se mohlo něco doopravdy stát :)

No ale stejně. Moc jsem si to neužil. A trošku mě to rozhodilo, svět je malej a pičusu v něm plno. Asi měknu 8-x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ExFun »

pavproch píše:
pavproch píše:Zrovna neska sem od jednoho (potenciálního) klienta dostal mnohastránkovou NDA ("držhubenku"), celou pěkně v "legalese" English a kulantním dodatkem - "Stejně tam nelze nic změnit, tak to podepiš a bastafidli"
A už zase sem dostal jednu držhubenku k podpisu a v ní narazil na věc, na kerou sem ešče nenarazil:
- remainder of the page left intentionally blanc -
Halt právničina jaxfin.

Du to podespat.
Zvláštní jak laici považují již neužitečné přežitky starých časů za "právničinu".
Někteří notáři dodnes křížkují konce řádků. Je to úplně k ničemu, dokument se nedá dobře číst, o kvalitě obsahu to nic neříká, ale jsou tací, co takový zbytečný opruz oceňují jako kvalitu
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Štěpán:
Zavolal bych na zmetky benga.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

@Stepan
Je pochopitelné, že se vám asi nechce trávit čas na kriminálce při podávání trestního oznámení (tipoval bych nebezpečné vyhrožování) na "známou" osobu, nicméně pokud by se opravdu daný vyděrač a jeho opičák rozhodli způsobit škodu na vašem majetku nebo vás fyzicky napadnout, bude pro policajty vyšetřování o dost jednodušší, no a vy si tím můžete třeba snížit hladinu stresových faktorů.
pavproch píše:........."Stejně tam nelze nic změnit, tak to podepiš a bastafidli".....
Neznám slovo "nejde".
Znám jen "neumím". ;)
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne stř 03 úno 07:53, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět