Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

Rozklikl jsem si profil "extrémní starosta" k tomu videu a chce se mi blejt.
Předpokládám že se ukáže že učitelky se koordinovaly s drážními pracovníky a vlak čekal na ně.
《》
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Cetli jsme, jedna lokalka, druha lokalka a mezi nima lita rychlik Arrivy na svem koridoru R26. Reknu ti bude to dost neprijemna otazka jestli se jich optaji, zda vedely jestli uz projel podle radu, nebo je zpozdeny a muze profrcet.
A pak jsou tu ty vlaky nakladni. Nemam je rad. Ac znam zcela nazpamet prujezdy vlaku na jedne trati abych nemarnil cas na svetlech, ty nakladni tam jezdi uplne jak je napadne!
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Pokud jsem se dival spravne, tak je to jednokolejna trat. Pokud plati, ze vpravo z pohledu kamery cekal vlak ve stanici a vlevo se dalsi vlak vzdaloval, bylo riziko minimalni. To ovsem neznamena, ze tam meli prechazet.

Daleko vic mne vadi stado spravedlive rozhorcenych, co nikdy neudelali chybu a jiste jezdi na dalnici v pravem pruhu, nepisou za jizdy smsky a nechodi na cervenou na semaforech. Hrozne je predevsim vyjadrovani toho primitiva, ktery to dotahl malem na mistopredsedu ODS. Ale tak s ohledem na vyjadrovani trockistu, ehm "Piratu", je vlastne jeste ok...
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Na jiné téma. Nepřijde vám, že je to posledních 14 dnů na silnicích jak v blbšulce? Poslední dvě cesty na D1 prakticky neustále vláčky v levém pruhu, náhlé vjíždění kamionů do levého a třešničkou na dortu byl včera pitomec v dodávce 3M2 xxxx jedoucí sám v levém, který začal po probliknutí vybržďovat.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

haha Novotny me nahodou velmi bavi. hlavne komentare tech co ho nemaj radi. to je trolling na vyssim levelu.

a teda kdyby vam nekdo vase dite prevadel pres spadly zavory tak v pohode jo? ok :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

bojler píše:Pokud jsem se dival spravne, tak je to jednokolejna trat. Pokud plati, ze vpravo z pohledu kamery cekal vlak ve stanici a vlevo se dalsi vlak vzdaloval, bylo riziko minimalni. To ovsem neznamena, ze tam meli prechazet.
Ne neplati. Oba staly na bocnich kolejich ve stanici, ktera je trikolejna. Takze vis prd zda tam cekaji na svuj planovany odjezd, nebo i na projeti cehokoliv dalsiho co ma prednost.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

ctrl_j píše:Ne neplati. Oba staly na bocnich kolejich ve stanici, ktera je trikolejna. Takze vis prd zda tam cekaji na svuj planovany odjezd, nebo i na projeti cehokoliv dalsiho co ma prednost.
Zde vidím jednu kolej, https://mapy.cz/s/pabadolobo, takze skutecne jednokolejna trat. Ted jsem se na to video dival a vlak jel zleva do prava. Takze plati moznost, ze by se ciste teoreticky mohl v prubehu minuty mohl objevit dalsi.

mattone: Jestli plati, ze "trolling" = chovat se jako naprosty kreten, tak s tim uplne jinym levelem souhlasim.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Teoreticky asi nic jet nemohlo. A ano, sám často na jedné z cyklovyjížděk přenáším kolo přes jednokolejnou trať. Ale jsem sám, ručím sám za sebe, mám dobrý výhled na obě strany. Od učitelky, které opatruje svěřené děti, očekávám dodržování pravidel. Neznám její schopnosti reálného odhadu situace a její schopnosti, proto nechci aby improvizovala. Inkriminovaný starosta je jiný případ sám pro sebe.

EDIT: Někde píšou, že na učitelky mával pracovník dráhy, aby přešli s dětmi k vlaku. Nevím, zda jeho pokyn je právně nadřazen světelnému znamení, ale i tak by situace byla v jiném světle. Asi by potom nesl odpovědnost ten drážní pracovník. Ale znáte to, každý dobrý skutek je po zásluze potrestán ;)
Naposledy upravil(a) jerry dne pát 07 úno 14:46, celkem upraveno 2 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Teoreticky asi nic jet nemohlo.
Teoreticky - mohlo.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět