Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nazývají to Coupa a opravdu faktury tvoříš v jejich systému.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

A jaký chceš? To bych možná zvážil...
Je aby to nebyla Stoupa...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5478
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

pavproch píše:Už sem si tu víckrát stěžoval, jak na nás (malou českou s.r.o.) naši zákazníci (většinou pobočky nadnárodních spol) tlačí s více- a často méně-smysluplnými požadavky. Co sem ale dostal fčíl (a už odpověděl = poslal do řiti), to překročilo opravdu všechny mezky: že si máme zřídit online přístup do jejich objednávkového systému, oni nám pouze přes něj budou posílat objednávky (až sem by to snad i šlo), ale POZOR! - my potom v tom jejich systému vytvoříme i naši fakturu! Nasrat!
Mě kdysi jedna stavební firma uprosila, abychom jim provedli servis na konkurenčním stavebním stroji, protože jejich servisní firma neměla čas, nebo je poslali k šípku a oni po mně potom chtěli doložit nákupní faktury materiálu :-o (prý to běžně dělají)

No nedal jsem jim je, ale byl to zajímavý tel. rozhovor.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

To u nás taky jeden šmoula už zkoušel, jakože by nám materiál nakupoval on a my na tom jenom dělali :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše:Krucifiks, to je opravdu nekonečný příběh. Bydlím 20 let, v kuchyni je těplá voda z (beztlakového) brojleru schovaného pod kuch.linkou. Za těch dvacet let je tam už čtvrtý brojler a už zase teče. Mně drbne.
Tak pokus č. 5 bude z úplně jiného soudeku - abych se vyhnul tečení (do skříně pod dřezem) z brojleru a rušivému odkapávání vody z baterie (ref beztlakový - jaxe těplem voda rozpíná, tak odkapává skrz baterii), taxem objednaááál průtokovou ohřívací baterii. Když to bude k čemu, tak OK, dyž to bude naprd, tak holt (jen) necelý litr (mají 50% slevu) vyletí komínem a pudu pokorně koupit pátý brojler. A těch prý 10 kukund než začně téct těplá voda snad nějak přežijem.

:ymhug:
Esli zítra budou v Bečvě zase plavat ryby břuchem hore, tak je to jasné proč..... sem si právě dohrál na in(g)štalatéra (z Tuchlovitz :D )..... průtoková ohřívací baterie průtokově ohřívá a baterijuje (max 48stC) ... :ymhug:

Neobešlo se to ale bez komplikací - abych dolů pod dřez protáh přívodní el. kabel, musel sem ustřihnout a zase napojit vidlici. A samozřejmě čankajšek musí pro připojení dát 1/2", zatímco EU standard je 3/8".... ešče že mám v práci "tuny" všemožných redukcí... jinak ta baterie je ale dost fórová (plastová) - jeden nešikovný silnější pohyb ji určo dokáže rozlomit... no co byhc taky chtěl za devět stovek (v akci, že).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud se nejedná o příliš intimní info, z jakých důvodů nemáte do kuchyně přivedenu teplou vodu z "hlavního" brojleru na sprchování/koupání? Nebylo by to nakonec jednodušší, než marnit energii a neustále se srá....ehm zabývat problémy s čím dál nekvalitnějšími levnými šunty?
Jinak na trhu s brojlery se nepohybuju, ale soudě podle snižující se kvality prakticky čehokoli v souladu s převládajícím ekonomickým náboženstvím a jeho hlavním iracionálním a tedy škodlivým dogmatem o konstantním růstu růstů všech růstů až do nekonečna, což nelze provádět jinak než neustálým postupným snižováním kvality použitých materiálů a šizením technologických postupů, asi by bylo třeba hledat nějaký produkt vyráběný aspoň 20+ let zpět, tedy konstrukční řešení a materiály nejpozději z devadesátek. :(
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne pát 04 pro 17:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Jo, stěžovací dodatek i Tuchlowitzum: jaxem se musel kroutit a ohýbat abych se poskládal pod kuch. linku, dyž sem tam montoval, tak mě chytla křeč do břišního svalu (nevím jaxe menuje - prostě "trojúhelník") a fčíl to bolí jak čert.... starý člověk, to je fuckt za trest... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Mno, asi už do téhle "nové" doby nepatřím (šak víte proč - NA, 6MT, bez pičičand, tlačítkový tydlifon atd. :ymhug: ) Fčera a neska další potvrzení téhož - za fčera a neska dohromady asi 400 km po D1 a když vezmu deset nejrychlejších aut, co sem za ty dva dny potkal, tak.... 10xSUV. Chjo no, to je nad moje chápání, proč si někdo pořizuje (krabicoidní) SUV, aby se mohl rychle přesouvat po D (rychle = vysoce NADpředpisově). :ympray:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Co je vysoce nadpředpisově? Tempomat mívám nastavený na 180gps a SUV mě už dlouho žádné nepředjelo.

Teda kromě Macanu od Grande Furioso si nevzpomínám na žádné SUV, které by mě v poslesní době předjelo...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Mně taky nepředjelo/neujelo, ale musel sem fest přikládat pod kotlem abych já předjel je. Nadpředpisově = 160 a víc.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět