Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

stěžuju si (už dopředu) na teho nahoře, co tam řídí to pičasí.... v noci z neděle na pondělí má teplota vylízt o 10st a scát a pak bude pičato až do novýho roku.... chjono... a to i v TA3, předpověď pro Smokovec na středu 26.12 je plus 8 a scanec...
8-x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od DaciaFan »

8-x 8-x 8-x
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:stěžuju si (už dopředu) na teho nahoře, co tam řídí to pičasí.... v noci z neděle na pondělí má teplota vylízt o 10st a scát a pak bude pičato až do novýho roku.... chjono... a to i v TA3, předpověď pro Smokovec na středu 26.12 je plus 8 a scanec...
8-x
tak to mě netěší tou dobou bych tam někde měl být
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Snowman000 »

Nevidel by som to az tak kriticky...a YR.NO moje slova potvrdzuje...
http://www.yr.no/place/Slovakia/Prešov/ ... /long.html
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

obávám se že naše přání nebudou naplněna... takle to vypadá s předpovědí teplot na štedrodenní poledne.... katastrofa...

Obrázek

a takle předpověď teplot a srážek pro novou lesnou Ta3 (kam jedu s familií 25 nebo 26.12.)

Obrázek

tři dny hrubo nad nulou..... 8-x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

já tam jedu 27.. každopádně je to ještě daleko a může se to změnit :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

mno, tak esli, bude celý rock takový jako nešek, tak potěšpanbu....půlhodinu po odjezdu z TA3 sem si zpoměl, že sem tam nechal batůžek s počítadlem a tak.... takže zuruck... (hodina v prteli a sto kilometrů projetých zbytečně)... mno a po příjezdu domů sem zistil, že kromě batůžku (pro který sem se vracel), sem tam nechal ešče i (moje jediné) zimní boty na chození do práce... (a přišel sem na to až doma proto, že v autě řídím furt v keckách, no...) chjo...

v tý návaznosti si teda do letoška nedávám žádné cíle, jen si přeju aby mě ty projevy stařecké demence postihovaly pokud možno enem lechce... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:hele chlopi, nevíte teda někdo, jak je to s tím antimonopolním ouřadem vs. skajlink? zaplatit ten servisní poplatek či ne? de mi vo to, že se září blíží a popravdě si nedokážu představit to domácí peklo, kdyby nám nešla telka... :D
pavproch píše:kura, podle tohodletoho to vypadá, že se to řízení pěkně potáhne a asi bude třeba (než se rozhodne) platit...
http://www.finance.cz/zpravy/finance/36 ... -a-cslink/
tak flastr už dostali, samozřejmě sa odvolali....

Ale o tom, jak kdy a jestli vůbec to musí uvést do původní stavu (tj. "gratis") nikde ani slovo.... 8-x

čti: (státní) koza sa nežere a (lucemburský) vlk zůstane celý.... banánistán, ostatně se divím, že se vůbec divím... :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Taxem si neska zase ověřil, jaká to je zhůvěřilost (fšimněte si teho slova, známky to dobré nálady, normálně bych použil <!>ina):

Od nejmenované státní instituce mi přišel do datoschránky oficiální dokument, potřebny pro činnost firmy. Razítko, podpis, digitálně podepsáno a ověřeno. Až pocuť vše OK.

Očekával bych, že si jej prostě vytisknu a bude.... kulové... s přehazovačkou

Abych ale ten dokument mohl platně použít, musel jsem: otevřít datovou schránku, dokument překonvertovat a poslat na Czech Point, dojít na poštu, slečně za přepážkou sdělit tajný kód, ta tu přeposlanou zprávu vytiskla, opatřila dalším papírem s razítkem pošty a za 30korun mi ho vydala. KOCOURKOV!

Naprosto dokonalá ukázka inovace v komunikaci, šetření ve podání státu a arogance státu: kromě mnoha takto zbytečně nadbytečných činností (někdo musel ty datoschánky vymyslet, naprogramovat a musí je smaozřejmě draze udržovat v chodu), někdo musel úředníky naučit posílat zprávy, někdo musel naučit slečnu na poště, vytváření zbytečné a umělé zaměstnanosti pro další státní instituci (ČPošta).... + KURWA moje ztracená hodina lítáním na poštu...

Postaru by mi prostě ta instituce poslal doporučeným dopisem platný a okamžitě použitelný originál dokumentu a všichni by byli spokojeni s podstatně menším množstvím práce, nákladů, nasranosti atd.....

Doprdele s takovýmto banánistánem!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od KoPP »

co se rozčiluješ... stavební povolení jsem dostal za 14 měsíců... a paní, že to mám ještě jako rychle, že támhleti to samé vyřizují už třetí rok :D
Slow and serious
Odpovědět