Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

myslím tohle thema tu ještě není....

sem se neska zase jednou nasrááál....

před cca 5 lety sem pořídil satelit a do něj Skylink kartu .... a že prý budu mít základní nabídku nafurt zadarmo.... nafurt trvalo přesně 5 let.... neska mi poštou přišel dopis, že od 1.9.2012 uzavádějí pravidelný měsiční "servisní" poplatek 29kaček...

a aby teho nebylo málo, tak že mi prý milostivě vymění kartu Cryptoworks (která měla být nafurt, nicméně kterou již dlouho podporovat nebudou) za novější Irdeto, a to "jenom" za šest stovek....

nejde mi až tak o těch pár stokaček, de mi o princip... kurwy to sou prolhaný, žádné jiné označení mě jaxi nenapadá....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
vilik
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 črc 06:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vilik »

Je to tak trochu podraz, to je fakt. Podle mého je to zneužití monopolního postavení na trhu. Oni totiž koupili CS Link, takže mají v ČR monopol. A chytře to nazvali manipulační poplatek, takže programy (podle nich) máš dále zdarma. Zajímavé je, že ti, co mají předplacen některý z balíčků programů nebudou manipulační poplatek platit.
Výměna karty je za 600 Kč. ALE těch 600 Kč ti zůstane na tvém učtu a ty máš možnost si za ně objednat některý placený kanál, nebo balíček. V žádném případě je nikomu nepošlou zpět, ani, pokud vím, z toho nelze hradit ten jejich manipulační poplatek.
Tohle všechno má jeden cíl. Dotlačit lidi k nakoupení dalších služeb, konkrétně balíčků programů. Stejně jako se snaží mobilní operátoři vytěsnit předplacenky a každému dát paušál. Tím si zajistí zákazníky .
Uvidíme, jak se k tomu postaví uřady.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ExFun »

Pokud vím, tak se poplatek už prošetřuje a nemyslím, že to ustojí.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od k86 »

vcera v mekaci v Galerii v Butovichci nesel stroj na zmrzlinu, mel jsem strasnou chut na magnumovyho Flurryho.
celej den jsem mel zkazenej
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od aikoN »

pavproch: nehledě na to, že babka má náš starý satelit, který ty nové karty nepodporuje, takže si musí celý ten krám koupit nový. nadává jak špaček.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

njn, ty woe, to je klidně možný, že můj (v roce 2006 hi-end technicky i cenově ) TopField HD7700 to irdeto taky nesežere... KURWA!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
vilik
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 črc 06:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vilik »

Dá se dokoupit čtečka Irdeto, pokud je to mechanicky možné. Jenže to obnáší nějakých 1200 Kč. Když si přidáš pár stovek, máš nový satelit.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Deli »

k86 píše:vcera v mekaci v Galerii v Butovichci nesel stroj na zmrzlinu, mel jsem strasnou chut na magnumovyho Flurryho.
celej den jsem mel zkazenej
občas je život fakt svině :D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

hele chlopi, nevíte teda někdo, jak je to s tím antimonopolním ouřadem vs. skajlink? zaplatit ten servisní poplatek či ne? de mi vo to, že se září blíží a popravdě si nedokážu představit to domácí peklo, kdyby nám nešla telka... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

Kup prostě televizi s digitálním tunerem a anténu.
Odpovědět