Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27034
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Jak jsem teď za měsíc najel asi 2000 km na dvou kolech, tak jsem si všiml jeden nešvar, který v autě přehlížím: skoro všichni, když odbočují vlevo, tak se nacpou co nejvíc vpravo, jako kdyby odbočovali v kloubovém Ikarusu ~x( Nevím, kde to kurwa viděli, ale hrozně mne to začíná srát!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

jj je potreba si poradne najet s citigockem jako by to byl kamion. idealne bez blinkru :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

jj, pravým kolem dokonce vjíždějí do vedlejšího pruhu úplně samozřejmě.
Jednou za čas to je normální, stane se, ale dneska se s tím setkávám mnohokrát denně, a říkám si, že to dřív existovalo, ale tak 100x méně často, než dnes.
Co to je za řidiče, co neumí vést vozidlo v pruhu?
Zásadně tomu nahrává nesprávný posed a úchop volantu, ale hlavně to jsou totální jelita, když to vybočení naopak provedou náhle, na poslední chvíli, a nepředvídatelně.
Ten kloubový bus by jel po čáře předvidatelně předem a nic by se nedělo, ale tohle je děs.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

řidičBOB píše:Jak jsem teď za měsíc najel asi 2000 km na dvou kolech, tak jsem si všiml jeden nešvar, který v autě přehlížím: skoro všichni, když odbočují vlevo, tak se nacpou co nejvíc vpravo, jako kdyby odbočovali v kloubovém Ikarusu ~x( Nevím, kde to kurwa viděli, ale hrozně mne to začíná srát!
Všímám si toho již dlouhou dobu,to je to tak debilně fakt učí v autoškolách ? Většinou právě mladí lidé,kteří nemají až tak vztah k motorismu,jen to mají jako nutnost dostupné dopravy někam.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

třeba trénujou skandinávskej flick ;))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Jedu si to včera po rovném úseku s dcerou na koupání. Už jsem zvyklý od cyklistů na dovolené na ledacos. Nedávno jich hejno stálo na kruhovém objezdu a na něco čekali. Tihle jeli (jen) vedle sebe. Z dálky cca 500m jsem krátce zatroubil, aby o mně věděli. Většina se zařadí a je klid. Tito dva inteligentní lidé jeli dál jako by nic. V protisměru akorát přijíždělo auto, takže prakticky zastavit, objet. Bohužel se mně nedopatřením podařilo spustit ostřikovače, až to možná vypadalo na schválnost. Občas mívám takové období, kdy se nedaří a zmáčknu místo blinkru ostřikovač. Maníci nás dojeli u zaparkovaného auta a ráčili diskutovat. Kupodivu neříkali, že jezdí jako trotlové. Ale v době babišovské to začalo výhrůžkami. Jeden z nich že prý všechno nahlásí, že jsem jeho kolegu ohrozil a začal si teatrálně fotit značku. A jestli prý to mám všechno řádně zdokumentované.

Tak si říkám, že příště bude nejlepší před nima třikrát v bezpečné vzdálenosti zastavit. Aby si vyzkoušeli taky zbytečné objíždění.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

nabourání zezadu je málokdy vina toho vpředu. A cyklobuzny kamerama nedisponují. A srnky, ty svině, ty přes cestu skáčou furt ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27034
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

hele, do koulí je nemá cenu kopat, takže pořádná paragánská padina do ciferníku, to vyřeší vždy :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3344
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Neházel bych všechny cyklisty do jednoho pytle. Stejně ani řidiče. V obou skupinách jsou blbci. A i hodně z nás jezdí přece na kole, že? Tím nehájím ty co jedou vedle sebe, což je i proti předpisům, ale pouze se vymezuji k všeobecným urážkám cyklistů. Zrovna tak se ohrazuji k všeobecným urážkám řidičů na cyklistických webech. Pěkný víkend za volantem i na kole ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27034
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Nemám s nimi problém, pokud se chovají normálně. Ale pokud by mi přišla ještě píčovat nějaká pumpička za to, co zde bylo popsáno, tak by asi jednu dostal, aby se vzpamatoval...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět