Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

ja to rikam uz tyden ze mi ji zase zavrou :-)
Citroen C4 GP
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

„Z českých europoslanců podpořila 60% snížení emisí do roku 2030 trojice pirátských europoslanců, a sice Mikuláš Peksa, Marcel Kolaja a Markéta Gregorová a Stanislav Polčák (STAN). Luděk Niedermayer (TOP-09) se zdržel. Ostatní čeští europoslanci návrh nepodpořili, Kateřina Konečná (KSČM) nehlasovala.“

Tak určitě. Piráti, Stan a Niedermayer. To je společnost.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

denis píše:Asi jediný dôvod, prečo je dobré mať vlastnú posilku :)
Btw. aká je aktuálna, pri akej bw? Len tak zo zaujímavosti.
120, přestal jsem chodit po zavření škol na jaře a znovu začal až na začátku září. Je to semnou špatný.
bw bych nerozebíral, jsem teď trošku vypasenej. :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od denis »

Tiež som dlho stagnoval pri rovnakej váhe, akurát minulý týždeň som po roku pridal 10 čísel :D 170/75
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Eda »

Ja sem diky covidu prestal jezdit na sluzebky coz me na benchi taky pomohlo, ted sem se akorat po x letech zacal chystat na MCR a rovnou muzu i koncit :(
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

rhinos píše:spíše k pousmání....reklamace v Datartu.
Když pominu to že pokud tam člověk nedokoupí takový ten balíček výměny v rámci reklamace...tak si dají záležet aby reklamace těch zákoných 30 dnů trvala :D
No a v sobotu mi přišla sms že reklamace byla uznána a vyřešena....tak jsem si pro zboží dnes byl. No a zboží na prodejně nenalezeno ;) Prý kolegyně co byla o víkendu založila a nemohou to najít...ozvou se :D Co na to říct
Tak pokračování :D
CTRL se ptal jestli už těch 30 dnů uběhlo...ano tehdá když jsem si pro to šel tak to bylo asi už kolem 30.

Nicméně to mělo včera pokračování.
To že to původně nenašli je ještě sranda. Včera bylo info že to prostě nemají a dostanu nové zboží...
Hmm tak jo proč ne...
Ale to nové je úplně jiné než to původní...
Tohle jsem koupil
https://www.datart.cz/multimedialni-cen ... cerny.html

a tohle jsem teď dostal
https://www.datart.cz/set-top-box-tesla ... cerny.html

Tak priste budu reklamovat TV a misto 4K bych mohl dostat 8K? ;)

Už jsem psal na toho jejich ombudsmana. To by chtělo nějakou kompenzaci :)
A to jsem ještě navíc přes zaměstnavatele v tom jejich VIP
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

To ses nechal natahnout. Jestli to uz tehdy bylo 30 d, tak slo pozadovat penize. U vymeny pak plati za vyrobek totoznych ci lepsich vlastnosti (coz zjevne nenastalo), i zde pak slo tedy pozadovat penize.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

ja to zas tak moc nehrotim. kdyby to byla denodenne vyuzivana telka tak asi ano. Tohle mam kdyz na neco chci kouknout a nekoukam na to na tabletu.
Spis je zajimave videt jak to maji procesne nezvladnute. A to Datart neni male lokalni elektro
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

TEH-500 mám. Je to krám. Zamrzá, občas nejde zvuk, nedávno jsem to musel zcela přeinstalovat, protože se to - nevím proč, nevím jak - nabouralo... Takže to skoro nepoužívám, protože mě to nebaví furt ladit nebo instalovat...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Po dlouhé době mám (mírnou) stížnost na naši dědinskou ČPoštu - čekám firemní balík, neska ráno pípla SMS - Budeme doručovat dnes 08-14:00 - ve 14:07 nic, tak si otevřu track and trace - a tam píšou že doručují, volám na uvedenmé číslo (mobil doručovatele) a .... nebere mito. Sfiňa jedna.

Není to otázka životy a smrti, kdy mi to doručí ale je to (tady u nás s naší vesnickou poštou) nezvyklé.... :ymhug:

EDIT o 30min později: napodruhé mi to zvednul a omluvil se, že se musel vracet pro nějaký zapomenutý balík čico a že to doručí zítra. Tak aspoň vím co a jak.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět