Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

mmira píše:posledni dobou tohle nejcasteji vidim na dalnici u pilotu aut typu 530d GT, popr X5 apod. dojedu je v 3er v levem, pred nimi nic. probliknu, zacnou zrychlovat. obvykle to dotahnou tak na 180 a tam zustanou viset, stale v levem bez tendence uhnout. kdyz se pak nejak dostanu pred ne, okamzite uberou a mizi v dali.
Jojo něco takovýho se mi teď taky stalo. Jedu si svých 150 tempomat. Dojedu novou oktávku jedoucí v levém pruhu asi 140, neuhnul, nechal jsem to chvíli být, pak párkrát probliknul, když po dlouhý době konečně uhnul do pravýho tak tomu dal plnej, ale stejně sem ho jsem předjel. Dal sem si svých 150 jel dál. Po 5 minutách mě přeletěl, zařadil se dopředu a jel zase těch svých 140 :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Po ceste zpet druhy kus. Mimo obci predjizdeni tesne pred zakazem. Zjevne se chtel vyrovnat slovakovi v RR, ktery si z lepeni na naraznik a predjizdeni v zatacce asi ucvrkaval.

Po dojeti pred vesnici dup na brzdu na tachometrovych 50 a u cedule konec vesnice o stejne cislo nad limit. No a u dalsi dediny opet 48km/h od cedule. Mel pravdu, fakt ho nebudu predjizdet pri 150km/h. A takhle to slo ctyrikrat. Jen to tentokrat nebyla OII, ale chlap v Pezotu 2008.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Takže jezdit palbu mimo obec a v obci pomalu se teď nenosí? Aha
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

V dane lokalite je 48km/h naprosty nesmysl. To tam mozna jezdi v sobotu svatecni ridici. A jeste vetsi pitomost je zpomalovat ne plynule, ale presne u cedule.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

To je fakt, jet za takovým řidičem, je za trest.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

A mimo obec 150 je nebo není nesmysl?
Takže je to tak, že oba porušujete nejvyšší dovolenou rychlost, akorát každý v jiném místě a navzájem si o sobě myslíte, že jste idioti. Zajímavý
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Máš to opět trochu pomotaný. Těch 150 jel on.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tvrdis že jel 150 a zároveň si ho viděl brzdit před obci. Hádám si taky nejel úplně 90 ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Důvěřuj, ale prověřuj..... a já neprověřoval a fčíl sem za vyvrhela..... drahá 3/4 má narozky, kulaté, taxem domů přines kytku.... 13 rudých růží to mělo být..... a já debil je nepřepočítal, bába v květinářství sa upočítala a dala jich tam 14.... a sudé číslo sa dává na pohřby/hroby.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Důvěřuj, ale prověřuj..... a já neprověřoval a fčíl sem za vyvrhela..... drahá 3/4 má narozky, kulaté, taxem domů přines kytku.... 13 rudých růží to mělo být..... a já debil je nepřepočítal, bába v květinářství sa upočítala a dala jich tam 14.... a sudé číslo sa dává na pohřby/hroby.... :D
To je stejna povera jako patek 13 a cerna kocka pres cestu :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět