Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5514
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

jerry píše: pon 06 kvě 15:25 To špatně radíš tomu, kdo vyřizuje POV na travní traktůrek ;)
:D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16420
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

POV na traktor nemám a mít nebudu, už sem to tu spal, Allianz by mi ho dal jen kdyby max.rychlost byla vyšší než má ten můj šnek STIGA = 8,8 kmph. Ale i nadále s ním yezdím (asi 10m) po veřejné komunikaci.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5491
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Včera svištím a přebíhá srna. Zleva doprava.
1. Brzdím.
2. Registruju srnu B nalevo.
3. Srna A dobíhá a skáče do pole.
4. Stále brzdím, tlačím se doprava, aby srna B měla co nejvíc prostoru a nabral sem ji v co nejmenší rychlosti.
5. Srna A se votáčí a vybíhá zpět na silnici. Kurvy lítaj, spolujezdec suše konstantuje "tak tohle už fakt nevyjde"
6. Srna B vybíhá taky.
7. Vracím se na střed, vyndavám palce z volantu a přemejšlim jestli mám uloženýho pojišťováka.
8. Projíždím tak 30km/h středem mezi dvěma čumícíma srnkama :D

Blbější už byl jen ten zajíc, co jsem ho trefil minulej tejden. Stálo jich uprostřed silnice víc, koukali na mě klucíí, a začali utíkat. Akorát rovně, v dráze jízdy. Brzdím brzdím a celou dobu si říkám ty vole zajdooo, tak neutíkej, ale uhni.
Facka nárazníkem, plasty lítaly, zajíc opět k nezastižení, asi se vešel pod auto a kolama jsem ho netrefil.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rutak11 »

V aktualním služebáku mám ergoActive sedadla, která mají tlačítko masáže. Ta probíhá tak, že elektrická bederní opěrka provádí „masáž” štouchaním do zad. Žádná extra záležitost, ale občas si to zapnu.

Dnes se v průběhu masáže ozvala rána ze sedačky a pravá polovina operky přestala šťouchat a je úplně mrtvá, přijde mi to, jak kdyby praskl ten vak. To zas bude super řešení se servisem, odstavením auta apod… :-q
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5514
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

M.Z. píše: pát 08 bře 21:33 Pokud mám i jako fyzická osoba zřízenou datovou schránku, proč mi firma WeWood s.r.o. (pracuje pro ČEZ, dělá ořezy a kácení dřevin) zasílá oznámení doporučeně na poštu?

Už po prvním oznámení, jsem se jim emailem k požadavku vyjádřil a zároveň poznamenal, aby pro další komunikaci použili datovou schránku a včera zase oznámení do schránky, že mi Jurij přijede mezi 8.3.-30.4. ořezat dřeviny pod drátama ČEZu :-B

Ne, že bych nebyl schopen dojet na poštu, ale k čemu potom ta datovka teda je? A hlavně, oznámení o doporučené poště, ve mně evokuje jedině, co jsem kde provedl na silnici... :D
Samozřejmě žádný Jurij nedorazil #-o :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5606
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan píše: ned 12 kvě 08:44 Včera svištím a přebíhá srna. Zleva doprava.
1. Brzdím.
2. Registruju srnu B nalevo.
3. Srna A dobíhá a skáče do pole.
4. Stále brzdím, tlačím se doprava, aby srna B měla co nejvíc prostoru a nabral sem ji v co nejmenší rychlosti.
5. Srna A se votáčí a vybíhá zpět na silnici. Kurvy lítaj, spolujezdec suše konstantuje "tak tohle už fakt nevyjde"
6. Srna B vybíhá taky.
7. Vracím se na střed, vyndavám palce z volantu a přemejšlim jestli mám uloženýho pojišťováka.
8. Projíždím tak 30km/h středem mezi dvěma čumícíma srnkama :D

Blbější už byl jen ten zajíc, co jsem ho trefil minulej tejden. Stálo jich uprostřed silnice víc, koukali na mě klucíí, a začali utíkat. Akorát rovně, v dráze jízdy. Brzdím brzdím a celou dobu si říkám ty vole zajdooo, tak neutíkej, ale uhni.
Facka nárazníkem, plasty lítaly, zajíc opět k nezastižení, asi se vešel pod auto a kolama jsem ho netrefil.
Pekna storka :D

To mi pripomina, jak mi srnka skakala cez cestu a ja blbec na nu este zatrubil, srnka sa zlakla, a v momente dala otocku o 180°, ze si to teda posle naspat tam odkial isla (mne samozrejme rovno do cesty) :ympray:
Nastastie jej kopytka na asfalte nedrzali jak bola zvykla a dala si drzkou o asfalt nastastie pre mna a aj ju v protismere, kde nic neslo :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1552
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Ja trubim len ked ostatne stat zamrznuta na ceste alebo este neprebehla. Vtedy sa zlaknu a zdrhnu odkial prisli :D
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 458
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od PepaSFI »

srnci jsou ty nejblbější zvířata. Když půjdete proti slepici, tak uhne, uteče. Po silnici se valí velké hlučné svítící věci, které snad každá živá bytost, snad kromě žížal a slimáků, ale tam to může být jen dojem kvůli rychlosti, musí nutně považovat za nebezpečí od kterého je nutno se držet dál. Srnec ne, ten vám tam skočí. Ideálně tak, že s tím už vůbec nic nenaděláte. Mě se teda nějak vyhýbají, nevím čím to je ale brácha má už tolik bouchanců že už na tom citroenu ani ten nárazník nenechává lakovat. Některý ty rány jsem zažil coby spolujezdec a přísahám že s tím fakt nešlo vůbec nic dělat. Tak pomalu aby se to dalo ubrzdit, prostě jet nemůžete. Jedete jak pantáta Bezoušek sotva 60 a není to nic platný. Ten blbec tam skočil doslova na metr, za křovím se něco mihne a prásk. Nárazník, světlo, mlhovka, poklice na kole, plus další plastový krámy co jsou schovaný za nárazníkem. Asi nejlepší je, když ten pitomec stojí na silnici a čumí. To pak musíte skoro zastavit, řádně ho vytroubit a opatrně se rozjet. To pak většinou zpátky neskočí. Já tvrdím a myslivci s tím velmi nesouhlasí, že to je tím, že srnci nemají žádného nepřítele, nic je nehoní a tím pádem nemají vůbec žádné obranné chování. Zkrátka jsme někdy před sto lety vybili vlky a srnci se proto nebojí ničeho.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5491
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Snowman000 píše: ned 12 kvě 15:22 Pekna storka :D
To mi pripomina, jak mi srnka skakala cez cestu a ja blbec na nu este zatrubil, srnka sa zlakla, a v momente dala otocku o 180°, ze si to teda posle naspat tam odkial isla (mne samozrejme rovno do cesty) :ympray:
Nastastie jej kopytka na asfalte nedrzali jak bola zvykla a dala si drzkou o asfalt nastastie pre mna a aj ju v protismere, kde nic neslo :D
za mě je pořád nejlepší bourací historka to, když kamarád a protijedoucí auto trefili naráz jednoho divočáka a ještě si vo sebe vzali boky :D
život na vesnici a láska k nočním RZtám přináší spoustu radostí.

Srna sražená a narvaná pod auto, chycená v podvozku nohama
tak jeď, vona časem upadne
kamion v protisměru narážející do prasete, které obloukem přelítává tebe.
trefenej zajíc, kterej po zastavení o pár kilomtrů dál ovšem z toho obrovského fejkového otvoru na straně X5 F15 normálně vyběhl a utekl po zahradě.
jízda s nejmenovaným kolegou, kterej po sražení srnky vytáhl z přihrádky hromovou hool a šel ji, v rámci své lásky ke zvířatům, pro jistou ještě dorazit
telefonáty pojišťovákům stylem "jsem u X, trefil jsem asi kočku, jedu pozdě k zubaři, nezastavuju, vyfotím to potom, jen hlásím"

prostě agro \:D/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3993
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Vysočina je drsnej kraj.

Mé score v autě:
1x srnka do boku auta (manželka řvala "brzdi" a já "to dáme")
1x projetí pod letící srnou, kterou trefilo auto v protisměru
+Jako spolujezdec 2x trefená srnka a jednou zajíc

Na kole:
při sjezdu (cca 40 přes kořeny = kola takřka bez kontaktu s povrchem) jsem projel mezi 2 běžícími srnkami s odstupem do 0,5m
vjel jsem doprostřed stáda cca 20 divočáků a začal dělat neviditelného :-D
1x trefený zajíc

+ perlička, loni jsem si šel ráno zaběhat, chtěl jsem si to zpestřit lezením na skálu přičemž pod vrcholem jsem se chtěl chytit na "atice" kde spala srnka (neviděl jsem kam sahám)... Chytil jsem ji za nohu. Srnka vyskočila, kopla mě a vystřelila pryč. Já měl plné oči prachu, jednou rukou jsem se držel a druhou zkoumal, jestli není zlomená... Fajn zářitek :-)
2.9T RWD
Odpovědět