Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Neska mě nasrál sv. Václav - sem si ráno krásně naplánoval co všechno (pracovně) udělám v pátek a... pak mi teprf došlo, že neudělám nic, bo svátek. :ymhug:
Mam to podobne, mel jsem v planu bikepark na klinovci s kamosema a kdyz mi do toho prvni dva hodili vidle, tak jsem teprv zjistil ze je statni svatek :-w
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Ty woe..... sfátek a.... ráno sem jel pindicou pod kopec okolo Šanců, na starých hamrech frézujou a sou tam světla a ve směru od Ostravice na Bílou byla v sedum ráno asi tříkilometrová fronta.... taxem zpět zpod kopca jel na opačnou stranu skrz čeladnou na solárku a po ní pod pindulu.... od solárky mi přejezd pindule k janoštíkovi trval 3/4 hodiny, bo světla a zase asi 3km fronta v obou směrech..... dyž sem slezl z kopca, taxem uvažoval, že vytáhnu odpoledne m4Zlika, dyž je tak krásně baboletně, ale nějak mě to přešlo....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

stěžuju si na kompletně celej národ. Švýcar horší než Polák. #:-s
A to s Polákama musím dělat day to day byznys, na straně dodavatele i zákazníka. Od Švýcarů jsem chtěl jenom nerušený průběh dovolený.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Co ti udělali zlého?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Podle mne už jenom to, že jsou.
Já to mám ale easy. S žádným autem tam "nesmím." Takže se do té země asi už nikdy nepodívám. Ale smutný z toho nejsem :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Sem vnitřně zlý na juniora - půlroku byl pryč a půlroku sem byl zdravý, sotva přiletěl zpoza rybníka , přinesl domů sopl a chrchel a.... už to mám i já, drahá 3/4 i juniorka. Grrrrr!
V pátek i sobotu nem teho bacila ešče nějak udýchával, neska v noci ale zvítězil, sfiňa jedna.... prosoplil sem (= čti produsil se) skrz noc, ráno chrchel jaxfiň, fčíl po horkým paracetamolu je to krapet lepčí ale jen dočasu.... chjo no. Nemám ráth bacili. #-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Na nachlazení pomáhají výluhy z šalvěje nebo zázvoru s pár hřebíčky (a špetkou pepře).
Na zdraví!
řidičBOB píše:Podle mne už jenom to, že jsou.
Já to mám ale easy. S žádným autem tam "nesmím." Takže se do té země asi už nikdy nepodívám. Ale smutný z toho nejsem :D
Tak to jste se tam nutně musel dopustit ukrutných zločinů, tipuju to na vyloupení banky plné nácky uloupeného zlata ... :p
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne ned 30 zář 15:20, celkem upraveno 1 x.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Myslet si, že pokud jede člověk po HLAVNÍ silnici a předjíždí, že mu dá auto na vedlejší přednost, to je opravdu naivita. Jedu si to takhle k Hladovu, předjíždím dvě auta, proti mně nic až k MOLu. Červík v hlavě vrtal. Když jsem viděl, jak se z zleva z vedlejší řítí ke křižovatce auto, zbystřil jsem. Pro jistotu dálková, aby tam nevjel. Druhé varování bylo, že nezastavil před křižovatkou, ale čumákem přesahoval do silnice. To už jsem k dálkovým přidal i troubení. No a co myslíte? No rozjel se, sice zase zastavil a zbylo místo na průjezd. Ve výsledku jsem ale nasraný na sebe. Jednak, protože spoléhat na inteligenci jiných dneska málem stálo život. A především proto, že se ten debil mohl zase rozjet znovu a já nebrzdil. Mám pocit, že je tady někde vlákno "jsem debil", ale sem se to asi hodí líp.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Něco velmi podobného se mi stalo už před řadou let po cestě z F-M směr Cziesky Czieszyn :p . Jezdil jsem tehdy občas jako :@) v Deltě HF 1.6t s laděným výfukem, no nevybouřené mládí :-h . Borec se z vedlejší prostě napojil, jako by se nechumelilo (odbočoval vpravo, takže nejspíš zkontroloval provoz zleva a rovnou to tam šoupnul) ovšem zas nemohl úplně předpokládat, že se tam někdo bude pohybovat "nadzvukovou" rychlostí. Málem jsem po míjecím manévru měnil trenky (brždění z mé strany rovněž neproběhlo, i když zpětně si myslím, že by to byla chyba) a od té doby jsem si na podobně potenciálně velmi nebezpečné situace začal dávat mnohem větší pozor.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Nejhorší je, že mají pocit, žes je ohrozil, protože oni už jsou na silnici.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět