Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

Tak nejak jsem cekal ze instalace dotykoveho androidiho bazmeku namisto stavajiciho displeje bude porod.
No uzil jsem si nekolik hodin zkoumani kabelaze (cinan sice navod dodal, ale vetsina byla spise typem porad si sam).
Kdyz doslo na demontovani, slo to celkem hladce.
Opacny postup uz byl horsi. Vlozit nazpatek vice veci nez tam bylo pri sjezdu z vyrobni linky, to uz vyzaduji vyssi divci.
Cca dve hodinky s pekne zmrzlyma rukama jsem daval kabelaz nazpet, ruce doskrabane jako od kocky, kvuli vsem tem ostrym plastum.
AndroidAuto i Carplay sice funguje ale bez zvuku. Navic ovladani nad klimou pro vypnuti START-STOP, Parkovani and ESP nefunguje.
Takze si o dalsim vikendu dam za rozcvicku demontaz a montaz znova. Jupii. :((
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Tys měnil celý výsuvný display? Já na e90 dával carplay, display zůstal. Dával jsem mr12volt a bylo to plug&play. Ale teda ruce jsem měl taky doškrábaný a dělal jsem to asi 5 hodin. Stejný problém: na zkoušku vše funguje, zapasuju to tam, dám dekly a bum nejede obrazovka. Tak to zase rozdělat. Tím jak je tam toho mrtě, tak se uvolnil konektor. A takhle furt něco :D
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

v golfu jsem měnil USB zásuvku, protože v ní nebyl AAC pro Apple. Rádio ale jinak carplay podporovalo. Taky jsem potom měl ruce jako kdybych se pral s kocourem
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

ceeda:
origo display je "ne"dotykovy(aka netykavka), to co jsem tam dal ma dotykovou fci, takze ovladani je o neco intuitivnejsi nez pres tlacitka(origo tlacitka ale taky funguji).
Jsou na trhu i vetsi displeje, ale ja chtel zachovat to zajizdeni do palubovky, navic ten displej o velikosti 9-10palcu je az az.

Je to asi jak rikas, tipuju to na nejaky konektor, ci skriply drat.
Nejhorsi je, ze s rukavicema clovek ztrati cit v rukou, takze taky nic moc.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Karoq 1.5tsi 7dsg
2.9T RWD
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od denis »

HM: konkrétnejšie? :D
Práve pri cukajúcej 1.5tsi mi napadá, že DSG by mohla byť lepšia voľba.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Lopaty v Tranzitu; nedodržení bezpečné vzdálenosti; nedobrždění; Opel KO; Valentýn strávený s fízlama a odtahovkářem; náhradní auto Karoq 1.5TSI 7DSG.

Být zelená vdova, která jezdí mezi škaredým bungalovem v polích; Kauflandem a školkou, tak jsem asi happy. Mě to auto sere každý metr jízdy. Sedí se v tom jak na hajzlu, sedačky jsou divný, nejede, nezatáčí, nebrzdí, žere (zatím mi tam svítí 11). Při jízdě na 2 válce to zní jak pumpa na sračky...

To auto určitě není špatné. Naopak. Problém je ve mě, ale...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Za Karoqem jsem měl tu čest jet v dešti z Metylovic, do Kozlovic a jak to s ním mazal, jenom jsem čuměl. Měl jsem v M2 co dělat, abych mu stačil. To auto bude mít zajímavé jízdní vlastnosti. Dost mi to nesedí v kontextu toho, že Karoq nezatáčí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

MZ: myslíš tuhle cestu ? Kouknul jsem se na street view a moc nerozumím, že jsi s nim měl problém :-?
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Tak v dešti záleží na gumách. Na vodě může 205 úžovka na Karoqu fungovat mnohem lépe než 265 se špérou na M2.

Ale v K mám najeto asi 60km. Jistě se v tom moc necítím...
2.9T RWD
Odpovědět