Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

eeeee, tv s d-tunerem mám, ale signál je tady u nás na vidieku naprd...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

kura, podle tohodletoho to vypadá, že se to řízení pěkně potáhne a asi bude třeba (než se rozhodne) platit...
http://www.finance.cz/zpravy/finance/36 ... -a-cslink/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

kura, sklerotik starý blbý.... :ymblushing:

ráno mi pípnul mobil s upozorněním, přesto sem (jaxem od rána řešil asi 128 věcí najednou) zapomjééééél (na 16 výročí kroužkování).... a fčíl to budu mít pěkně dlúho posratým navrch.... ba přímo uppadkv... #-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Takže když to shrnu: starej, blbej, kroužkovanej sklerotik, co mu nejde TV a u manželky má utrum. Hele, nechceš si vzít špagát a jít se zastřelit do rybníka? :p

Já jsem ukončení analogového signálu prohlásil za konec televizní ohlupovací éry a odnesl funkční TV do sběrného dvora. A je už dva roky pokoj.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

ty woe, nefunkční TV, to byl byl rozvod.... nejen od stolu ale i od.... leguána.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

Honza42 píše:Já jsem ukončení analogového signálu prohlásil za konec televizní ohlupovací éry a odnesl funkční TV do sběrného dvora. A je už dva roky pokoj.
Tady je vidět, kdo je doma pánem. :-bd
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Honza42 píše:Já jsem ukončení analogového signálu prohlásil za konec televizní ohlupovací éry a odnesl funkční TV do sběrného dvora. A je už dva roky pokoj.
Chválím. Já jsem se od TV odstěhoval a novou si nepořídil.
A jak je mi dobře.

Asi předevčírem, když jsem viděl Televizní noviny u rodičů, tak jsem si jen potvrdil správnost svého rozhodnutí.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Krysa »

Ale z toho jsi mohl mít šok x_x x_x
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:myslím tohle thema tu ještě není....

sem se neska zase jednou nasrááál....

před cca 5 lety sem pořídil satelit a do něj Skylink kartu .... a že prý budu mít základní nabídku nafurt zadarmo.... nafurt trvalo přesně 5 let.... neska mi poštou přišel dopis, že od 1.9.2012 uzavádějí pravidelný měsiční "servisní" poplatek 29kaček...

a aby teho nebylo málo, tak že mi prý milostivě vymění kartu Cryptoworks (která měla být nafurt, nicméně kterou již dlouho podporovat nebudou) za novější Irdeto, a to "jenom" za šest stovek....

nejde mi až tak o těch pár stokaček, de mi o princip... kurwy to sou prolhaný, žádné jiné označení mě jaxi nenapadá....
pavproch píše:njn, ty woe, to je klidně možný, že můj (v roce 2006 hi-end technicky i cenově ) TopField HD7700 to irdeto taky nesežere... KURWA!
takže asitakle:

HSC7700 modul Irdeto a novou kartu Irdeto "sežral" a hraje.... :ymhug:

akorát sem se zase muséééél nasráááát..... karta "Výměna" mi přišla poštou přímo ze skylink.cz, když jsem se po úspěšné instalaci dos troje na jejich stránkách pokoušel o registraci, tak mi to napsalo:

"k vaší stávající kartě CW byla vydána karta Irdeto s jiným číslem, zadejte správné číslo...."

číslo karty sem samozřejmě zadával správně.... na tu jejich slavnou infolinku se samozřejmě dovolat nelze, resp. neustále opakuje zprávu o servisním poplatkua a hlásí, že obsluhují požadavky těch, co se dovolali přede mnou.... takže sem jim musel poslat registrační formulář počtou s polu s dopisem co si tom všem myslím....

následně se nic nedělo, až ňa před chvílí napadlo zkusit tu kartu Výměna zaregistrovat znova - a ejhle, už to šlo... mají v tom bordel, a to tak že velmi....

mno, takže bych (asi) měl mít na dva roky pokoj od servisního poplatku a do té doby jim to snad ČTÚ zatrhne...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

soudruh héger přesně špatně 8-x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět