Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3224
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

tak super, prave pristala dalsi datovka, znojmo smer zpet, 69 za litr
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3224
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

jo a tam je na fotce znat pokus o prujezd stredem :D ale tam teda nebyly klasicky cary ale jen takovy krize, takze tam se to snima cely
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Je to stejne jako v Jihlave - na krajich jsou jenom kratke cary, odhadem pul metru. Nejsou to klasicke usecky napric pruhy. Kolik to bylo za tech 61?

ctrj_j: tech 7 km/h tolerance muzu brat za spolehlivy udaj?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3224
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

za 61 700
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

bojler píše:Je to stejne jako v Jihlave - na krajich jsou jenom kratke cary, odhadem pul metru. Nejsou to klasicke usecky napric pruhy. Kolik to bylo za tech 61?

ctrj_j: tech 7 km/h tolerance muzu brat za spolehlivy udaj?
Ano, pokud se to nezmenilo, tak by to tam melo byt takto (mnohokrat vyzkouseno). mattone by to mel mit na snimku od kolika se bere, pokud mu to nezacernili…
Přílohy
berou-od.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše: operované kuleno po fčerejší injekci lehce pobolívá, doufám, že to před FR rozchodím.
Ty woe.... právě sem se na fernetu dočet (mělo by se to zakázat - myslím, jako čtení na fernetu), že u Durolane byly dobrovolně stahovány tři výrobní šarže z prodeje, protože po nich byla zvýšená bolestivost po injekci. Do paroma, proč já to čet? A co mi to fčera prodali v "Lékarně!!!"
Tak. Skleroza. Neska sem dostal do obou kulen injekci a.... zkuste hádat jakou? Ano, správně, opět sem zapoměl, že to po injekci pobolívalo a opět sem dostal Durolane. Chjo no, zatracená skleněná nemoc.

Fčíl mi nezbývá než doufat, že to bude pobolívat enem troche. Nebo vůbec. :ympray:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Nesnáším dealery, kteří neohlášení, s úsměvem nakráčí do kanceláře a mají pocit, že musíte být na hodinu jejich. Právě se jeden nezdržel ani minutu :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

To je ale slusnej tupec.
Jezdit do firmy bez ohlášení, no to může dělat jenom financak a celnici. :D
Jinak je to plejtvani časem a zdrojem. Když jsem začínal a navolaval schůzky obchodakum, dostávali jsme finanční flastr (pár stovek), pokud schůzka nebyla dle určitých měřítek kvalitní, respektive nesplnovala určitej checklist.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Ono jde o to, cim se kdo zabyva. Ja delam OZ v autodilech a prakticky nikdy si nedomlouvam schuzku predem, neni to zvykem. Proste pocitam s tim, ze me obcas nekdo posle do prdele, ze nema cas nebo u toho povidani pracuje. Ze stalych zakazniku vyzaduje telefonat predem naproste minimum. Takhle z hlavy si vzpomenu na 2 z cca 300.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Podobně a jinak: Já si vždy domlouvám schůzku předem, samozřejmě a za těch 25+let se mi už asi 2x stalo, že mi i při setkání face-to-face tu domluvu/schůzku ta dotyčná navštívená osoba zapřela. Jedním z nich byl (kdysi - ca 1998) technický ředitel Hamé Babice, jméno si už nepamatuju. Od té doby dodneška sem si NIC s visačkou Hamé nekoupil a už ani nekoupím .... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět