Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Dostal jsem služební iPhone starší, než mám soukromej, takovej ten mrňavej to je. Ty vole, s tím se nedá dělat :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Šak to není na dělání - psals, že je služební =)) =)) =))
To je snad 5/5S, ne?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Sem už fuckt starý a zabetonovaný v pravěku. Už asi půl hodiny marně hledám vosu v záclonách, co mi tak pořád bzučí do uší a nenacházím ji. Protože venku někdo lítá s dronem.
:D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Dostal jsem služební iPhone starší, než mám soukromej, takovej ten mrňavej to je. Ty vole, s tím se nedá dělat :(
Me prijde XRko na spodni hrane pouzitelnosti..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

řidičBOB píše:To by mne zajímalo, kdo to schválil pro provoz a vydal k tomu příslušné papíry...
https://www.autosalon.tv/novinky/ridicu ... C2MTM7FJjc
Kontroly odhalily také velké nesrovnalosti v registracích těchto aut. Některá byla registrována jako klasické osobní auto, ale některá jako blíže neurčené lesnické a zemědělské stroje, tedy traktor nebo sněžná rolba. Policisté ale narazili i na šestimístný motocykl s pohonem LPG.
Pamatujete ty problémy se zaváděním centrálního registru motorových vozidel? Házelo se to na tu dodavatelskou firmu, ale měl jsem informaci od profíků že hlavním problémem bylo sloučení okresních registrů, kde byly spousty duplicitních registrací různých čórek, svařenců a vraků hlavně z dovozu. Pár lidí šlo tenkrát sedět, ale opravdu jen pár.
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rutak11 »

Stepan píše:Dostal jsem služební iPhone starší, než mám soukromej, takovej ten mrňavej to je. Ty vole, s tím se nedá dělat :(
Já mam stale SE a jsem docela spokojený, obcas je to neprakticke (při ovládání pavprochem zmíněného drona), ale furt jsem rad za malý telefon.
Ale je mi jasný, ze budu v menšině.. :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

honziss: já to mám na mejly, nehraju s tím ping pong, ani na tom neklepu řízky. Vleze se vůbec XRko do kapsy? :D
řB: Nějaký SEčko asi. Tuhle se mě kámoš ptal jakej mám soukromej iPhone a já mu to nebyl schopnej říct, protože to fakt nevim. Volal jsem tenkrát na Vodafone, chtěl "tu prostřední" velikost a domáhal se slevy. Co poslali těžko říct :))

Akorát by mě zajímalo, kterej potrat vymyslel obal na telefon, který je tak pevný, že nejde zmáčknout "skrz" a zároveň moc tlustý, takže se skrz vyříznutý otvor se nedá dostat k zamykacímu tlačítku. *-:)

A k těm autům. Když je něco schválené v PL, je to schválené i v CZ, ne? Dovozní STK je víceméně formalita, ne?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Ja na telefonu pisu maily, teams, sap, prohlizec, dji, fotim, tocim, striham videa, obcas yt a cokoliv mensiho nez XRko uz me zpomaluje ve psani a soucasne je to asi max co dokazu ovladat jednou rukou. Od ty doby co vysla 6 plus jedu ten vetsi format. Chvilku jsem zkusil Xko, chvilku SEcko, ale bylo to maly.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To už je na mne velký - já jedu klasický XS. Teď jsem koukal, že bych zkusil Note 10, ale i těch 6,3" mi přijde už lehce přes :-( Tak se na to asi vyseru a počkám, co nová Jablíčka na podzim.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

SEčko je pravda, moc malý i na mě. U toho formátu "6" došáhnu palcem do protějšího rohu bez změny úchopu a to mi tak nějak vyhovuje :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět