Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pán je prostě masochista a workoholik - proti gustu žádný dišputát, i když na druhou stranu zase všeho s Mírou.
Osobně bych si v případě nadprůměrného materiálního zajištění nejspíš na tyhle nepříliš qalifikované činnosti najímal nějaké lokální niggaz z hoodu, kteří si rádi přivydělají, a obě strany by teoreticky mohly být spokojeny, než se v potu tváře přizpůsobovat rozměrům nového nákladného a (zbytečně) složitého trucktoorku s kdoví kolika kurvítky. :ymhug:
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

Zasraní motorkáři. Obvykle jsem k tomuto stavu tolerantní, ale co na tom teď jezdí za kreteny, to svět neviděl.

Dnes jsem za ujetých 50 km napočítal 5 krizovek. A abych v alfe na zimních před sebou v zatáčkách tlačil někoho na gsxr, to už je úplná tragédie.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Lidé se nějak pomátli. Tolik cyklistů a motorkářů není vidno ani v plné sezoně. A kolik lidí je prý na golfových hřištích. Jako by to bylo naposled.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Dovolím si nesouhlasit - sem byl ráno bajkovať (fajne 2.5 hodiny šlapání proti kopcu i zkopca, i dyž jako vždy při prvních jarních výletech prtel protestuje fest a nohy ešče víc) a nepotkal sem ani nohu.... a to to nebyla žádná extra pustina. A byla zima na pacinky. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

To ještě spali ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Já chcu být mladý, silný, rychlý a plný energie ..... :ymhug:

Sme fčíl odpoledne s juniorem předělávali ten plot quli novému kombajnu - junior demontoval, kopal, kutal, kopal, házel, lopatoval, míchal beton, uklízel, já mu do toho blbě čuměl a kecal a.... on si hned po práci odjel na bajku na jedno točené "take away", já sedím, blbě čumím a lapám po dechu..... chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:Dovolím si nesouhlasit - sem byl ráno bajkovať (fajne 2.5 hodiny šlapání proti kopcu i zkopca, i dyž jako vždy při prvních jarních výletech prtel protestuje fest a nohy ešče víc) a nepotkal sem ani nohu.... a to to nebyla žádná extra pustina. A byla zima na pacinky. :D
To fakt jeste spali, kolem poledne byla knizeci hodne plna. A z druhe strany zase pach poradal nejake manevry, nahore ctyrkolka, nahoru dolu jezdil sup s ramerem ^#(^ a dole stali dalsi
Pravda vyděsí
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

pavproch píše:Dovolím si nesouhlasit - sem byl ráno bajkovať (fajne 2.5 hodiny šlapání proti kopcu i zkopca, i dyž jako vždy při prvních jarních výletech prtel protestuje fest a nohy ešče víc) a nepotkal sem ani nohu.... a to to nebyla žádná extra pustina. A byla zima na pacinky. :D
Tak to ti závidim. Tady u nás je extrémní množství výletníků. Za normálních okolností jde vidět jihočeská značka jen výjimečně na kamionu a za posledních čtrnáct dnů jsem jich viděl asi třicet. Z kraje serie vydávané mimo okres. Tolik Tčkových značek tady nebylo snad za posledních 15 let. Většina jezdí jako naprostí kokoti. Buď se motají a jsou zmatení, nebo jezdí jak utržení ze řetězu.

Na jednom úseku kopou kanál. Je asi 300m dlouhý. Zabraná je na něm proměnlivě polovina až jeden celý jízdní pruh. Místy se dá vyhnout, protože je v zabrané části nepoškozený povrch a nestojí tam zrovna stroje. Průjezd je značkama upravený tak, že přednost mají auta jedoucí na zúžené straně. Jde to sice trochu proti logice, ale ti dávající přednost mají lepší rozhled. Kolik lidí, myslíte, že je schopno pochopit význam přednosti v jízdě? Už dvakrát přede mnou jedoucí výletník zpanikařil, frkl to do volného chlívku mezi značkama a pustil protijedoucího. Já jsem nemohl ani dopředu, ani dozadu, ani se zařadit. A tomu debilovi v protisměru fakt nevysvětlim, že nemá přednost jen kvůli tomu, že mu nějaké jelito nesmyslně uhnulo.

Na dávače přednosti nepomůže blikání, troubení. Prostě začnou zmatkovat, zašpérujou to a hotovo. A třeba se poserte. Já mám volno, jedu na vejlet a dovi dopi.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Neska (ráno, opět) sem na bajku zase nikoho nepotkal.... asi fuckt fšici ráno spí. Byla ale příšerná kosa na pracky i přes rukavice. Vzal sem to od chalupy rovnou nahoru na Díly, je to dlouhá stojka (neskutečný potrat 30/50 jak člověk není ještě rozdýchaný), ale vlastně sem spokojen, čekal sem ten potrat ještě větší (ref začátek sezony). Jo, kde sou ty časy (mladý, silný, s elánem) co sem tuhle stojku (pravda, jedinkrát v životě) vyjel celou bez zastavení (na vydýchání).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Ale tento příspěvek nepatří do lampárny, nýbrž do chlubítka ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět