Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Na VŠE NF se Skopečkem, Šťastným a ... Bartoněm ano.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Takovou podlost a levárnu bych od "seriózní" CCS nečekal. =((

Neska mi přistál od nich mail začínající "Vážený vybraný důležitý kliente..." či tak nějak vznešeně.... a pokračoval velkým písmem "Automaticky Vám prodlužujeme splatnost inkasa o 30 dní." Dále už menším písmem: "Za poplatek jen 1,49% z celkové častky." A dole téměř blechama: "Pokud to nechcete, musíte vyplnit formulář a poslat nám ho."

Nezakazují snad kocourkovské zákony a nařízení takovéhle (nechtěné/nevyžádané) automatické placené upgrade?

Samozřejmě sem jim ten forulář hned poslal vyplněný "díky, nechci". Už mi aji potvrdili jeho přijetí.

Tfuj.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

ne že bych byl expert, ale skoro bych si tipl, že na B2B vztahy se to nevztahuje.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Spolupráci s CCS jsem zavrhl už dávno.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

také...x let zpět. A ani jim to nepřišlo divné - vůbec nikdo se neozval, když přišli o cca 1,5 mio ročně :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Proč podobné praktiky od zmíněné "seriózní" v lichvě podnikající společnosti nazývat podlostí?

Prostě stejně jako všichni ostatní - nejvíce patrné je to u zaměstnanců ve státních službách - jen stále zkoušejí, co si ještě lidé či zákazníci nechají líbit neboli zda původně nanesená vrstva exkrementů na temeni hlavy již zaschla a je možno provést nanesení vrstvy další.

Za mě lichvář jako lichvář, žádné extra velké rozdíly mezi nimi nevnímám; tedy samozřejmě nejde-li o partičku vypečených podfuckářů, kteří vaše svěřené finanční prostředky zpronevěří. V tom případě se ale z lichvářů stávají podvodníky a zloději, čímž kazí dobré jméno poctivých lichvářů. :p

Jinak lichva je snad nejúčinnější nástroj ovládání širokých mas - tlupa šikulů nejmenovaného náboženského přesvědčení z FEDu, co si tisknou ad infinitum žádnou materiální hodnotou podložené papírky a "půjčují" je státním zaměstnancům ve vládním sektoru v Jů Ass Ayy by mohli vyprávět. **==
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Stěžuju si na vlastní připosranost....
pavproch na OF.cz ref počasí píše:Ty jo. Předpověď jim (zase) nevyšla.

V noci mělo lehce přimrznout. Nepřimrzlo. Lépe řečeno: bylo (a je) to neuvěřitelně teplotně rozvrstvené. Ráno sem byl pro rochliky a před chalupou (430mnm) sem si rozbil hubu, bo nečekaná sklinka (na zemi vrstvička ledu, na ní voda - poprchávalo). Obchod je 410mnm a tam mokro neklouzavo. Paxem šel do práce polemlesemloukou2 - 430mnm lehce klouzavo, 450-500 klouzačka jaxfiň - na všom vrstva ledu, nad 500 bílo zmrzlo a na tom lehká vrstva sněhu - skoro neklouzavo.

Vzhledem ke zrádné klouzačce a vzhledem k tomu, že je pátek 13-tého, neska brambora2 z garáže vůbec nevytáhnu. Rači.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Stěžuju si na starého člověka po nemoci, že nedomýšlí souvislosti.

Vím, že po chemii mi chlast nedělá dobře, neska odpoledne sme šli ke švagrům na narozky, tak abych se nestranil přípitku, nechal sem si (s děckama) nalít nealko šampus. Ale blbec sem zapoměl, že po sladkém (což ten šampus je, velmi, ještě umocněno těma bublinkama) na prázdný žaloudek mi bývá ešče víc blbě než jak po alkoholu.

Takže mi je fčíl extra blbě.... chjo no.

Ale aspoň to potvrzuje, že sem tu a dejchám, takže vlastně pohoda..... bléééééé.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

No ty vole, opice z dětského šampusu... měl sis aspoň dát něco pořádného.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Tak mám zase zážitek. Jedu si to za obchvatem M. Budějovic, předjedu člověka v základní modré Kie Venze. Už při předjíždění začal zrychlovat, abych se nemohl zařadit. Pak začal blikat jako ďas a následně mně předjel na plné čáře a jel přede mnou za třema kamionama, dokud jsem se nestavil v Pavlicích pro chleba. Myslel jsem si, že tohle už máme dávno za sebou. Zastavit nechtěl, asi se bál, nevim.
Odpovědět