Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

já mu rozumím a řídím se jeho doporučením - soustředil jsem se na pivo a víno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mr.brown
Autoškolák
Příspěvky: 29
Registrován: pát 18 úno 07:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mr.brown »

Dnes u naší obce projížděl nějaký cyklozávod. Jeden superzávodník se rozhodl, že pojede prostředkem silnice, snad aby mu to lépe jelo. Na zatroubení nejen že neuhnul ke straně, ale ještě blbě čuměl, co si to dovoluju. Mít v autě kameru, tak už tady visí...
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

Se vyhýbal nerovnostem vozovky, to je normální, já tak jezdím na silničce také.
mr.brown
Autoškolák
Příspěvky: 29
Registrován: pát 18 úno 07:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mr.brown »

Pokud přejede až do protisměru a neumožní předjetí, tak to normální není. Prostě si chtěl říznout několik po sobě jdoucích zatáček bez ohledu na provoz za ním. Díry na té silnici nejsou. Sám tam jezdím na kole docela pravidelně.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

mr.brown píše:Dnes u naší obce projížděl nějaký cyklozávod. Jeden superzávodník se rozhodl, že pojede prostředkem silnice, snad aby mu to lépe jelo. Na zatroubení nejen že neuhnul ke straně, ale ještě blbě čuměl, co si to dovoluju. Mít v autě kameru, tak už tady visí...
blbce potkáš všude
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

To je fakt, troubit na závodníky není normální. To je jak házet dělobuchy na fotbalové hřiště. Naučte se být už konečně tolerantnější k ostatním účastníkům silničního provozu. I k těm, kteří jsou pomalí a překážejí vám tam.
mr.brown
Autoškolák
Příspěvky: 29
Registrován: pát 18 úno 07:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mr.brown »

Pleteš hrušky s jabkama. Fotbalové hřiště je místo pro fotbal. Pozemní komunikace, není-li uzavřená, není místo pro závod. Pokud je nějaký vyhlášen, pak závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu.

"§57 (2) Na vozovce se na jízdním kole jezdí při pravém okraji vozovky; nejsou-li tím ohrožováni ani omezováni chodci, smí se jet po pravé krajnici. Jízdním kolem se z hlediska provozu na pozemních komunikacích rozumí i koloběžka."

Tímto bych debatu o špatně jedoucím závodníkovi ukončil. To chvilkové naštvání už stejně vyprchalo, tak už to není ono. :)
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

dnes jsem měl krásné srovnání efektivity státního aparátu a soukromníka.

1. šel jsem zrušit kabelovku, sepsání výpovědi, pokladního dokladu, vrácení přeplatku. Z auta do auta 9 minut
2. šel jsem podat vysvětlení na úřad, hned ze startu jsem dal najevo,že ze mě nic nedostane a odmítám vypovídat. celé to zabralo téměř hodinu. Furt dokola mlel hovna. dramaticky pomalu datloval atd.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

A co bys chtěl zadarmo? Rychlejší to má ten, kdo si to zaplatí. ;)
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

obyčejné elektrony nic nevydrží.. zdálo se mi něco hodně divné s řízením a brzdama. dojel jsem do pneuservisu jako první krok převážit kola. rozvážené byly všecky 4 a to se převažovaly ted na podzim při přezouvání, horší však je, že 3 ze 4 disků nejsou kulaté. na jedné straně oba solidně nakoplé ta druhá jeden ok, jeden lehce, takže se otáčela guma a dával se na druhou stranu dopředu. Ovšem pomohlo to jen částečně :(
dnes jdu zkusit geometrii
Pravda vyděsí
Odpovědět