Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Jako vedlejší efekt malování (za chvíli budu do dvou místností lifrovat věci zpět po malování) sem se neska naučil něco nového / nové slovíčko: protože mi došly, sháněl sem na webu nové, takové ty průhledné silikonové samolepící poločočky, co se lepí zespoda na věci, aby neklouzaly, mají zajímavé české pojmenování: bumpon To sem v životě neslyšel ani neviděl napsané, až dnes. :D :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Neskutečně mě irituje oprava silnice nastříkáním asfaltu a poté štěrku. Tahle technologie byla vyvinuta pro rozvojové země a ti naši blbci se toho chytli a nemohou se jí nabažit. Že tím trpí auta, to nikoho nezajímá. Bodejť když kašlou i na lidi.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Pavproch: pro mě taky přínosná informace, takový název slyším prvně :)

Jerry: obzvlášť výživná je tahle metoda, když brzo ráno sjíždíš svůj oblíbený kopec a bez varování dojde k setkání s touto metodou :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

Ideálně od poloviny zatáčky.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nebo nějakých ostrých serepetinách. :D

Ufff, máme vymalováno a ze 3/4 už i z5 nastěhováno, prozatím beze ztrát. Hlavně telka/satelit hraje i po odpojení/uložení/připojení, takže bude doma klid. Vlastně už i je, ešče sem se s ní quli temu malování ani nestihl pohádat. :D (Bodejď by taky jo, dyž to už třetí den beru/hraju silně submisivně... :ymhug: )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Čemu se divíte? Pokud je hospodářství chechostánu založeno na výrobě a prodeji toxických a omamných plechovek, druhovýrobě ND a loupežnících v autoservícech/autobuzerech, čím rychleji a větší škody vaše plechovečka utrpí, tím lépe pro stát. 8-}
Edit. Jinak tato metoda oprav silnic má zde své místo, chcete snad tvrdit, že se chechostán nerozvíjí a tím nepatří mezi "rozvojové" země? :p
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Eda »

Hlavne na motorce je to pecka to potkat...
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od KDB »

...kdyby to ti greténi hned zametli, ne, nechá se to tam týden a přefoukají to ještě jednou, případně udělají (zmrví ) další úsek, takže se po tomhle jezdí měsíc na 400 metrech cesty. To by jsme se museli ozvat, spojit se do aktivistického spolku a udělat bordel....zní to blbě, ale je to asi jediná možnost.
Ještě mě napadlo vylepšení......, mohlo by se to dělat v zimě, kvalita opravy stejná a ušetřilo by se za sůl.
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Taky to mam rad. Malem jsem tak rozbil dva dny stare auto. Udelali to v zatacce na vjezdu do lesa, takze jsem to v tom prechodu slunce - stin nevidel. Chytat v kilu smyk kdy mi na sterku ujely vsechny 4 kola bylo zazivne.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

jasne neprizpusobeni jizdy stavu a povaze vozovky dle nasich milych pomahacu :D
Citroen C4 GP
Odpovědět