Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od PepaSFI »

aktuální stav na silničkách posledního významu uprostřed Vysočiny: Lehounký poprašek sněhu a na něm vrstva posypu taková, jak kdyby to chtěli předehnat na celou zimu dopředu. Až bude doopravdy nasněžíno nebo náledí, tak sypač neuvidíme protože na tyhle cesty mají jestli se nemejlím, asi 12 hodin a pak budou lamentovat, kolik posypu a paliva ta zima stála. Obvykle se tady sype jen v kopcích a zatáčkách ikdyž to fakt klouže a teď takovej koberec.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Souhlas, vypadá to tak posledních 14 dní. Letošní zima nebude na sněhu, ale na šotolině...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

To bude zase čelních skel :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

V pátek jsem jeden zrovna koupil. Na D5. Nastesti to snad pujde opravit...
2.9T RWD
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od PepaSFI »

tak to hlavně neodkládej, jak se do toho nachytá špína, už to nikdy nikdo nevyčistí a po zalepení to bude vidět. Někdo doporučuje přelepit průhlednou páskou.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

může někdo vysvětlit Waze ,že když je sněhová "kalamitka" tak to že tam vidí rychlost dopravy +/- 70 km/h není zácpa a opravdu mě nemusí posílat oklikou přes všechny neprotažený prdelky v okolí Prahy? :D
Jo jsem blbej ,že mi to nedošlo hned ale jel jsem z části Prahy kam obvykle nejezdím ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-v-p ... .seznam.cz

zajímavá sorta ti strážníci, se zřejmě inspiroval tím kokotem tady u nás o pár měsíců dříve. To vypadá, že strážníci mají v česku poměrně významné procentuální zastoupení ve vraždách
Pravda vyděsí
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od petr_riha »

rhinos píše: stř 14 pro 22:04 může někdo vysvětlit Waze ,že když je sněhová "kalamitka" tak to že tam vidí rychlost dopravy +/- 70 km/h není zácpa a opravdu mě nemusí posílat oklikou přes všechny neprotažený prdelky v okolí Prahy? :D
A 70kmh na 90kmh bere waze jako kolonu, které se vyhýbá? Vždyť to je krásně plynulý provoz. Nevím, ptám se, waze nepoužívám. Ale pokud ano, přijde mi to hloupé.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

no řekl bych že tam vidí nižší rychlost než je na tom úseku obvyklé.
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Brus píše: čtv 15 pro 08:35 https://www.novinky.cz/clanek/krimi-v-p ... .seznam.cz

zajímavá sorta ti strážníci, se zřejmě inspiroval tím kokotem tady u nás o pár měsíců dříve. To vypadá, že strážníci mají v česku poměrně významné procentuální zastoupení ve vraždách
nevím jestli je to pravda, ale prý se mělo jednat o dohodnutou akci s manželkou, prý kvůli nevyléčitelně nemocnému dítěti... každopádně psycho řešení.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět