Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Nevím, někdo píše, že nemohlo, někdo, že mohlo, proto jsem napsal "teoreticky". Ale princip vidím jinde, což jsem popsal. Proto jsem to ani podrobněji nestudoval.

EDIT: Tak jsem to přece podrobněji pročetl ;) Jak se to zdálo na první dobrou hrozné, tak to asi nebude tak horké. Ale když už se to rozmazalo, tak to asi někdo odnese :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

ctrl_j píše:
Teoreticky asi nic jet nemohlo.
Teoreticky - mohlo.
Nemohlo, ne v těch 30 sekundách po průjezdu předochozího vlaku.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

teoreticky tam mohl proletět raketoplán tak nemel
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Do pr*ele práce. Trest za práci (soukromou) v neděli. Sem fčíl seděl v Internetbance a zadával příkazy na platby (juniorka do UK - už je to tady, jde ve šlépějích juniora, atd.) a všecky příkazy OK, akurváth jeden ne .... teda asi - zadal jsem ho do banky, prosvitlo mi na pikosekundu přijetí od banky, ale hned potom to samo zařvalo "chyba" a fčíl ten příkaz mezi zadanými ani vykonanými nevidím. Samozřejmě to byl ten na nejvyšší částku z těch zadávaných (desetitisícovou), jak jinak ... dyby to byla stokoruna, tak ho zadám znova a nic neřeším (max to zaplatím 2x), ale takhle zítra (prcden) to budu muset v IB znova zkontrolovat, esli tam je nebo není a pak asi volat/zajet do banky, esli teda ho mají a provedou nebo ho mám zadat znova... chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Něco je špatně. Hodně špatně.

Časově náročné úkoly na člověka vždycky spadnou v době, kdy na ně nemá čas. Fčíl, jak je zákaz přemisťování a nemožu jezdit po služebkách a vůbec kmitat jak nadmutá koza nad 15-tima věcma najednou (čti: čili sedím v kanclu u PC a "nudím se"), mi v mailu přistálo asi 150 stran technického návodu k jednomu našemu stroji (soustrojí) v češtině, abych to přeonačil do ingliš. To opravdu není normální.

Btw, turkgliš, to soustrojí pude k Tayipovi.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Upřímnou soustrast. :ymhug:
Pokud jste ale schopen přeložit 150 stran technospíku do ingliše, pak uctivá poklona a hjůdž reskept.
Při podobné představě bych snad raději jel na dovolenou do Itálie nebo přímo Wuchánu. =:)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

kdo mluví technospíkem, pro toho není problém (jazykově) tohle přeložit...ale mrdání s tím je jak na kostele :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

moje obvykle pracovni cesty: slovensko, rakousko, litovel/cervenka.. takze uz ani nevim jak vypada auto zevnitr
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

tak jsem dneska při couvání najel předním kolem na sníženou část takový mízky, abych z ní následně spadnul a urval si nárazník o betový ohraničení :( Sice to po docvaknutí lícuje (proti blatníku) furt líp než většina aut na parkovišti vesnickýho bazaru, ale sere mě to :(

A samozřejmě na druhý straně než jsem před rokem trefil dopravní kužel, takže to na jednu pojistnou událost asi neukecám, respektive bude to asi na výměnu. chjo
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rutak11 »

Já dneska zapomněl, že jeden místní železniční přejezd je po rekonstrukci. ~x(
Před ní šel projet na pohodu bez většího zpomalení, teď je potřeba max 40km/h.
Rána jako prase, ale auto zatím vypadá bez následků, tak uvidíme...
Odpovědět