Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

honziss píše:Ja bych pri 2p taky usinal a necejtil nohy :D
To bude věkem. S dvojkou pod kožichem se dá jezdit na kole nebo dojet autem po poli domu. Jak nic :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

HM: slusna bilance. ja mel loni uspesny rok. nejdrive jsem z more vytahl tak 10leteho kluka, ktereho proud tahl do priboje na skalach. sam jsem tam mel pak velky strach, protoze dostat se k nemu bylo snadne, ale s nim ven z proudu a pak ke brehu uz byl boj o zivot. kdyz jsem vylezl na breh, mel jsem pocit, jaka to byla prdel, za par minut odesel adrenalin a ja se pri pohledu na vlastni mladez sesypal jak domecek z karet.

a pak se mi pred ocima doslova vypnul kamarad. vylezl schody do 3. patra, sednul si a ... umrel. nejakou dobu byl bez hmatetelneho tepu, cely fialovy. nastesti jsme na nej byli 3, tak jsme mu rozbehli pumpu a rozdychali ho. nikdy bych neveril, jak je hlava tezka, kdyz ji clovek musi u "mrtvoly" zvednout.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:
honziss píše:Ja bych pri 2p taky usinal a necejtil nohy :D
To bude věkem. S dvojkou pod kožichem se dá jezdit na kole nebo dojet autem po poli domu. Jak nic :D
jj, myslim ze to bude kombinace vysokeho veku a nizke vahy :-B :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Me takhle pred ocima srazil pekar na prechodu mamu s ditetem. Rano, kolem 6h, zima, tma, mokro, nikde nikdo kolem. Pekar zjevne pospichal, matka ho bud nevidela nebo byla blazen. Uvidel je asi tak na 10-20m a podle me z tech 70-80ti neubrzdil skoro nic. Dite spis liznul a odletelo na bok, pani to dostala primo a tak 20-30m letela.

Ja byl u toho ditete - bezvedomi, ale dejchal, pekar s nekym dalsim u ty pani - ta byla na kasi jak jsem se pak dozvedel a lezela snad pul roku v nemocnici. Zachranari tam byly za 5 minut.

Uz je to 20 let a furt si to pamatuju jako by to bylo dneska.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jedu, čumím na stopare, zastavím, stáhnu vokno a povídám Ty vole nejses XY? Jsem tě ve středu tahal z příkopu. Byl to on :D
Dneska ho pustili z nemocnice, má hnuty záda, bloklej krk, benga už mu prej věří že ho něco přejelo a dostal od nich 2k flastr že neměl vestu :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1532
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

honziss píše:
Stepan píše:
honziss píše:Ja bych pri 2p taky usinal a necejtil nohy :D
To bude věkem. S dvojkou pod kožichem se dá jezdit na kole nebo dojet autem po poli domu. Jak nic :D
jj, myslim ze to bude kombinace vysokeho veku a nizke vahy :-B :)
len technicka, to kolko vazis nema nic spolocne s tym kolko promile zvladnes :)
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Nejsem na toto tema odbornik, ale selsky rozum mi rika: vetsi clovek = vic krve = mene promile v krvi nebo se pletu?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

On myslel, kolik zvládneš v pohodě mít promile. A tam je to o tréninku. Až později alkoholikům naopak stačí málo.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Promile v krvi bude mít stejnej vliv na 50kg i 100kg člověka +/-. Ale na stejný promile bude ten 50 kilovej potřebovat miň piv, zpravidla. Samotřejmě každej vstřebává alkohol jinak. Ale dvě promile jsou prostě dvě promile.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Hubenej kluk z pivovaru, dá 2x tolik piv oproti mohutným chlapům okolo a je nejmíň ožralej. A takových je víc. Promile v krvi mají, ale jsou trénovanovaný. Stejná hladina v krvi nemá na každého stejný vliv. A často to není o hmotnosti těla.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět