Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

pavproch píše:Malá česká soukromá firmička bude diktovat (obchodní a dodací) podmínky nadnárodnímu koncernu s celosvětovou působností? To bych chtěl někdy zažít.... :ymhug:
Taky mně ještě napadlo (po chytrý vodě!), co dát do nabídky větičku: "Platí pouze pro členské země EU" neboo něco podobnýho, co vymyslí dobrej právník.

Jinak bacha na známou fintu: z nabídky se rázem stane závazná smlouva, stačí na ni jenom odpovědět "Jo, to berem". Takže žádný "detaily dohodnem později".
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Žabožrouti, no :-)
Valeo je banda kokotů - jako firma se tam dodavatelsky nemůžeme registrovat, protože máme pouze dvě komodity, co tam můžeme dodávat (víc jich ani neděláme) a to je prej málo na zavedení fy do systému. Tak tam dodáváme přes nějakou firmu, co tam dodává úplně něco jiného, než strojírenské komponenty a nikomu to neva :-)
Podobne to mel nas servis v JLR, ze prej registrace nebude, protoze rocni obrat je podlimit, uk hq to neschvali, milion duvodu proc to nejde.

Tak jsem provedl skoleni a osvetu ohledne pripravy kavy (do te doby automat s kafem za 0,2 eur), pri dalsi navsteve nainstaloval bezplatne zapujceny profi prekapavac, mlynek a 5kg matrose do zacatku a slo To hned... :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Jinak obecne nejhorsi zkusenosti s chovanim svych zakazniku mam v pripade kontaktu se strednim managementem, v nadnarodni velky firme, nainstalovany nekde totalne v haji v naky dire na slovensku. Normalni lidi (kvalitari, technologove) jsou tam uplne v pohode, radi, ze jim nekdo pomuze a poradi, ale jakmile musi clovek komunikovat s nekym vys a jeste to dosazenej cizinec, tak je to peklo. Arogance, nulovy znalosti, celkova neprofesionalita, ego ve vesmiru...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Zrovna neska sem od jednoho (potenciálního) klienta dostal mnohastránkovou NDA ("držhubenku"), celou pěkně v "legalese" English a kulantním dodatkem - "Stejně tam nelze nic změnit, tak to podepiš a bastafidli"

Už si to čtu, co podepíšu.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

tak na NDAčku není moc co měnit. Zákaz všeho, flastr obří, v případě trestněprávního průseru dát echo předem. Hotovo, dvacet :D


Což mi ale připomíná. Nedávno byl požadován podpis, že pod flastrem ve stovkách tisíc EUR nebudeme, v případě navázání spolupráce, nikdy pracovat pro direct competitors. Co to je, to mi nikdo neřek, to se prej posuzuje individuálně.
Tak haha kokoti :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Před zhruba čtvrt rokem jsem se přestěhoval do Prahy a od té doby zde narážím na jeden nešvar - při odbočování doleva (převážně při míjení přes tramvajové pásy) se často s řidiči setkáváme čumáky. Nevím, jestli tady platí jiné pravidlo, ale vždy jsem byl učen a vždy fungovalo to, že při odbočování doleva se vždy míjíme vlevo (tedy pravými boky). Tady z nějakého důvodu to chce většina řidičů dělat komplikovanější a tak si chtějí křížit cesty.
Jeden příklad za všechny.
Zelené je mé vozidlo. Červené je špatně jedoucí. Oranžové je, jak by podle mně měl jet.
Obrázek
V tom horším případě je místa na vyhnutí méně a červené vozidlo se v tu chvíli ocitne přede mnou.
Při jedné trošku ostřejší konfrontaci dokonce z protijedoucího řidiče vypadlo, že se jedná o vedlejší silnici a po silnici se přece jezdí vpravo. :ympray:
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

Vítej ve městě. Šedivé, drahý příteli, jsou všechny teorie, a zeleň života je zlatý strom...
jerry
Letec
Příspěvky: 3344
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Mám pro to jedno vysvětlení. Proč se drbat vlevo na hlavě levou rukou, když to jde i s trochou nepohody pravou rukou :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Odbočuju takhle denně na dvou místech s tramvajovým pásem: na Olšanský a na Jugoslávských partyzánů. Zatímco na prvním místě se zásadně míjí vpravo, na druhým zásadně vlevo. Proč? Nějaká vesmírná energie? Jezdí tak i policajti.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27036
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Jj, na partyzánů je to snad vzduchem. Tam to nedělá nikdo dobře.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět