Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Stejný pocit jsem měl před 10 lety z ČSSD. Nikdo je nevolil a měli 30%
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Všechno je to o sociální skupině. Já bych tu třetinu napočítat uměl.
řB: dyť furt jezdíš po fabrikách. Tak až tam potkáš ve výrobě někoho, kdo mluví česky, tak se ho zeptej :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

ja znam u nas v kanclu.
50+
inženýr
těžce za vodou...zdědil vše co šlo.
z firemních akcí si nosí pivo zdarma v petce.
Do kina si nosí pivo v plechu a na fesťáky taky :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: no právě, že i v jeho bývalých firmách jsem takového nepotkal...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

mmira píše:hele, kde se tech 34 % bere? osobne neznam jedineho volice, pritom si dovolim rici, ze se potkavam s lidmi snad ze vsech socialnich skupin a obcas se zeptam. nebo ze by se lide k tomu nepriznavali?
Ja bych to tipoval na nizsi stredni tridu ve mestech a pak lidi co je jim politika uplne jedno a hazej to tem co maj nejlepsi marketing/naposledy je videli na billboardu. Se mi vzdycky vybavi pri tehlech uvahach ten kus ze Samotaru jak tam maciuchova peruje schneidrovou: to mas z toho zivota jakej vedes, s jakejma lidma se stykas.. :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

co je nizsi stredni trida?
Ja co jich kolem sebe mam nebo si podle komunikace myslim ze voli ANO.
Tak jsou to puvodni volici TOP09...coz mi teda neprijde ze by topka a ano melo podobny program ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Určitě ANO voličsky vykradlo SocDem a komouše...sice mi to moc nejde do hlavy, že komouš může volit miliardára, ale svět normální není. Pak částečně i ODS/HOP09...ale ODS byla už prakticky na dně, kdy ANO začalo bodovat, takže tam nebylo moc co krást.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

K volbám chodím. Vždy. Od 18let každé volby až na jedny, kdy jsem dost marodil. Považuji to za důležité, nicméně mám utkvělou představu, že :

Kdyby se naprosto všichni lidi v ČR domluvili, že budou volit například Balbínovu poetickou 4ku, nebo jak se ta strana jmenovala, ale v zásadě by spolu vedli veřejně diskuze, že : já budu volit ano, druhej : já budu volit ČSSD atd atpod. (skrz manipulace průzkumů voleb) a nakonec všichni do urny hodili Balbínovku, ta stejně tak jako tak by ty volby dopadly jinak.

Shrnuto - nevěřím, že ty volby nejsou maipulovány. Taky neznám jediného voliče ANO a není to sociální bublinou...

Lidi si toho nenažraného pitomce asi zidealizovali a myslí si, že to myslí upřímně. K tomu je nutné připočíst pro náš národ tak strašně typickou krátkou paměť. Kdo si dnes ještě pamatuje, že jel nedávno uklidňovat mladýho do Švajcu ? Furt se mele o čapáku, ale že na mladýho najal "umlčovatele" a poslal ho na dovču na Krym na to se nějak už zapomnělo. Stejně jako na kauzu FAU Valmez, na kterou "jeho hoši klekli" a zničili tím firmu FAU. Dobrá zpráva je, že FAU se teď vzchopila, podala žalobu a jejich šance na úspěch je v podstatě v právním státě 100%. Ten zajišťovací příkaz byl prostě naprosto neoprávněný a zlikvidovalo to firmu. Jak ten soud dopadne v ČR ovládané Babišem nevím.

Ty jeho personální šachy na PČR a Gibsu už asi taky nikdo nepamatuje, co ?.....

Připomíná mi velmi silně Escobara. Je to zmrd, ale lidi ho milujou. Proč to nevím. Metody má na povrch jakoby civilizovanější, už to není o vraždách, ale lidi, kterým převzal firmu a zničil jim život by to asi viděli jinak s těma metodama.

Babitchovi se ale nedá upřít inteligence jistého druhu. Stejně jako jeden náš lokální mafián byl blbej jak dlabaný necky, ale jak se jednalo o nějakou vyjebávku, tak jsem hleděl jaký systém dokázal vynalézt, to by nenapadlo ani Turinga..Fakt...Takovej retardovanej génius. Oxymoron, ale pravda.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Já myslím, že právní stát dostane s Benešovou pořádně na frak! Ostatně - proto tam byla dosazená...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

řB: V jeho firmách právě ne. Tam ví, jak se k lidem ve skutečnosti chová. Ale taková Boleslav...
jirka87: FAU může bejt taky všechno nahovno. GFŘ vesele ignoruje rozhodnutí ústavního soudu.
Nedávno jsem ve svý sociální bublině dostal bídu ohledně názoru na správu pohledávek. Východní blok prej nefičí a věřitel má přece vymáhat pohledávky soudně. Jedna zmíňka o Altnerovi a už se nikdo nesmál =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět