Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

No s hlavně se netlačím na auto, které má už od pohledu víc koní, když nemá kam uhnout. Vždy mu nechám prostor ukázat, že chce jet rychleji.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Normálně si nestěžuju, ale čekat na RZ při dovozu tři týdny je fakt úlet.....
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch 17.qětence píše:Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:
Tak těch šest neděl s občasným (v poslední době častějším a silnějším) divným dunihlavem (lezou mi ty nepříjemné pocity/bolesti zezadu do hlavy po páteři - není to třeštihlav "zevnitř" hlavy) sem neska vybečel na pana dochtora (co mě zbavil toho nádoru) a ten si je na 99% jistý že to není remise ale je to - cituji: Od "stařecké" (to si překládám, on řekl "nejste už nejmladší") demence (asi krční) páteře, to chce neurologa a (asi) léčebnou rehabilitaci krční páteře. Takže mi pomohl (tím že mně uklidnil) a nepomohl (tím, že mi kouzelně od dunihlavu nepomohl). Ale su hlavně ráth, že tam žádný důvod k obavám nevidí. Halt pudu za neurologem. A na magnet škeble i s krční páteří a k panu dochtorovi až zase za půlroku (sem ale neska připosratě do FNO jel preventivně s plnou polní, dyby si mě tam chtěl rovnou nechat). Takže vlastně ejchuchuchu. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Není se čemu divit, že jste se od alopatického lekaře nedozvěděl, že postižení nervového systému je ASI následek "vedlejších účinků" brutálních chemických koktejlů. Nic podobného se však člověk nikdy nedozví, protože upřímnost je v naší společnosti skoro sprosté slovo, a navíc by pak bezchybní kouzelníci v bílých pláštích mumlající svá úmyslně nesrozumitelná zhusta latinská zaříkadla ztratili auru dokonalosti.
Zdar a sílu a pokuste se trochu zvolnit životní tempo, i když s takovými radami asi u podobných sportovních závisláků nepochodím. :ymhug:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Sousedovic kluk si (za horkých letních dní) večer před setměním kope mičudou o stodolu, přímo pod našima woknama do ložnice. Jak ta mičuda pleská o zeď, tak to dělá kravál, ale až tak moc to (večer) neva. Neska ráno si ale začal kopat 04:30, to sem myslel že ho roztrhnu.... :D

Ale vlastně dobře, že ňa tak brzo vyhnal z postele - před šestou sem už šlapal proti kopci (pěšo, za humny) abych mohl na vršku očumnout hafery (sou tam, je jich dost, jsou už převážně modré a sou pěkně ščavnaté). Už před šestou bylo nad dvacet, dyž sem vosum byl z5 doma, už to ukazovalo 32 (V strana ve stínu, 4 metry nad zemí). Chjo no, ešče že to je neska (snad) poslední den pekla na zemi. ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Co je hafer ? To jsem ještě neslyšel.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

ta hafera = borůvka (valašsky)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

To u nás na Plzeňsku neznáme,díky. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

No ja jsem taky z Valach a taky to neznam ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Vy neznáte borůvky pánové? :p To jste o hodně přišli. Jde o jednu z nejchutnějších a nejužitečnějších bobulovin, zeptejte se na to libovolného medvěda. Na zahradě si můžete vypěstovat i šlechtěnou např. kanadskou varietu s mnohem většími plody; síťová ochrana proti záludným a nenasytným opeřencům je ale nutná.

Ad děcko kopající si s merunou ve 4:30 o zeď - noční klid je do 6 pokud vím, takže by nebyl problém toto děckovi rozumným způsobem sdělit. Problém spíše tkví v tom, že lidé v rolích rodičů místo aby své ratolesti naučili mnohem komplexnějším a užitečnějším způsobům fyzické aktivity (jóga, čchi-kung atd.), hodí jim hračku/míč ve stylu "tu máš kohouta, běž si hrát do kouta". Stojí je to řádově méně energie a nepotřebují potomkovi věnovat přímou pozornost, protože periferně vnímají v tomto případě bouchající míč do zdi a znají tedy lokaci a stav dané osoby. Určitá forma echolokace, podobně jako když necháme jako rodičové harantíky u baráku běhat/koupat se v bazénku/skákat na trampolíně a u toho patřičně intenzivně a nefiltrovaně kvičet, ječet, výskat, ryčet atd. - též jim nepotřebujeme věnovat pozornost. A na sousedy samozřejmě sere Bílý Tesák; pokud chtějí klid, ať se odstěhují někam na samotu u lesa. :(|) :@)
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne pon 01 črc 12:56, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět