Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Honza42 píše:Kde v ČR neklesne v noci teplota pod 28°C, ať se poučím.
Nepsal jsem o CR, prave ze tady az na par dni v roce nocni teplota klesa pod 20, proto uplne nechapu ten lokalni zajem o klimatizace. Jasny, obcas nekde nekdo bydli pod strechou, s bytem otocenym na jih a vetrat se treba poradne neda kvuli hluku, smradu, apod...tam to chapu. Ale treba moji sousedi maj byt otocenej na na severozapad, od 2h odpoledne uz nam na barak nesviti protoze jsme pod stromama, bydli v patre kde se vetrat da, ticho tu je ze clovek slysi travu rust a stejne u nich 6 mesicu v roce huci 3 klimosky... x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

To že hučí venkovní jednotka, ešče neznamená, že nutně musí klimatizovat vnitřní - musí to ale být "dual klimatizace - např. já mám kancl otočený na SV, po obědě ve stínu a stejně mi tam klima za zdí hučí nejméně 250-300 dní v roce (pár dní v létě klima uvnitř klimatizuje, jinak ale celý podzim-zimu-jaro topí).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:To že hučí venkovní jednotka, ešče neznamená, že nutně musí klimatizovat vnitřní - musí to ale být "dual klimatizace - např. já mám kancl otočený na SV, po obědě ve stínu a stejně mi tam klima za zdí hučí nejméně 250-300 dní v roce (pár dní v létě klima uvnitř klimatizuje, jinak ale celý podzim-zimu-jaro topí).
Maj vnitrni klimatizaci s pruchodkou skrz okno, na odtah teplyho vzduchu, 3x, protoze se jim nechtelo sekat do zdi, takze kdyz huci/fouka, tak jede.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Rybarska lobby nam dnes naservirovala tragickou zpravu o umrti 1400 delfinu zabitych v ritualnim lovu: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/masa ... .seznam.cz

Nez se nad tim vsichni rozbrecite a navzdy prokleje faerske ostrovy, tak bych rad pripomel, ze 1400 delfinu je nic v porovnani s tim, kolik delfinu, zraloku, velryb, zelv a jinych zvirat skonci omylem (bycatch) ve vlecnych sitich "rybaru" po celem svete - cca 100.000.000ks za rok, coz je jen strucny odhad poctu zraloku...

Doporucuji zkouknout tenhle dokument: https://www.youtube.com/watch?v=1Q5CXN7soQg a nasledne se zamyslet nad lednickou v lidlu, jestli by nahodou ten mistni pstruh z becvy nebyl lepsi nez dobarvenej losos s fancy znackou na obalu nebo jestli nebude uplne nejlepsi vzit slipku/prase od souseda, co se futruje vasimi prebytky... :ymhug:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

nevím kam to přesně dát

jeden místní nejmenovaný prodejce zahradní techniky si na svém SUV anglické výroby přelepil displej uprostřed kusem kartonu.. hned jsem si vzpomněl na PP :))
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Já preferuju auta bez displejů, pak tam nemusím dávat karton. :D

Ale jinak jo, má moje sympatie.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Sem měl za poslední dny už asi 3x nebo 4x "štěstí" na "rozvážného" pilota - na otevřené rovné silnici v našem směru bez provozu, bez omezení (= 90) radši jede jen 60, co kdyby. V protisměru provoz, takže předjet se nedá. Na šlak trefení. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

kvůli takovému expertovi mám na koberci u spolujezdce kolečko od karamelové tartaletky
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

twl to AAA to je hrozný odpad :D
Vybiram pracanta na prevoz bordelu a dalsich veci. Proste zadna lestenka.
Chci S-max nebo C4 Grand Picasso za par supu. Nechci samozrejme leasing.
Vybral jsem si u nich jedno auto a prijde mi ze mi ho proste za hotovy nechteji prodat.
Ve stredu tvrdi ze je prodany a dodnes je v katalogu.

Taky jsem zkousel autoesa a tam zase prijde ze tam hazou auta co fyzicky nemaji a pak se snazi nabidnout jine auto.
Citroen C4 GP
Odpovědět