Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Stepan píše:To už jsem měl, vlastně furt mám :D
Spíš jsem narážel na GTI pro chudý :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

No, to jo, ale to to jsem byl chudej student. To jsem teda pořád, ale začal jsem si o sobě víc myslet B-)

To není vůbec objektivní záležitost. Prostě některý auta takhle působí. A to nemám rád. Dalším příkladem, kde to citím podobně, je 520d. Prostě Passat je v pohodě. Ale 520d ne, z toho moc smrdí nedostatek prostředků na třílitr. A tak :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Stepan píše:
*podle toho, že Formentor, což by měl bejt T-roc R s jinou značkou, stojí 1,3 a Troc R začíná na 1,0. Mimochodem, ten Formentor z boku vypadá jak Mazda CX-5. Ale hrozně moc
Formentor neměl a nemá být T Roc R s jinou značkou To auto stojí už na nový platformě a hlavně má Torque Vectoring
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

ad 520d... taky jsem nad tim takhle přemýšlel. Má to soused. Ale ono to není zas tak špatný. Je to brambora a jede to slušně. Je to čtyřválec takže méně oleje,méně svíček méně všeho na údržbu, menší pojistka,
Rozumově to dává smysl. No ale pak začne hlodat červík :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jak říkám, je to můj subjektivní pocit, celej problém je jenom v mojí hlavě. Dvoulitrová A6 mi pocitově taky vadí. Ale třeba dvoulitrový Ečko ne, nevím proč :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Jak říkám, je to můj subjektivní pocit, celej problém je jenom v mojí hlavě. Dvoulitrová A6 mi pocitově taky vadí. Ale třeba dvoulitrový Ečko ne, nevím proč :D
Protoze taxik :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

jedinej problém je v kadlekadle při startu a označení na prdeli...to same je s x30i benzínem, výkonově je to slušný
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Dvoulitrová nafta v A6, 5er nebo E je jedinej motor, který je v tom autě potřeba. Vše nad to je pouze "chci".
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Já jsem nenarocnej, pro mě je "chci" už cokoliv nad 110kw naftovou ofci. Měl sem jí v poslední "ne doma" práci jako služebák a bylo to úplně ok, za ty peníze super potah.
Ale 520d je pro mě takový divný. Je to za, z mýho pohledu, hodně peněz ale vlastně žádnej důvod k nadšení + image problém. Prostě bych šel radši do Supu a zbytek peněz strčil do kapsy :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Nekoukej do ceníku. Novou sociální 5er koupíš za mega s dph. podobně je na tom A6 nebo MB E.

Přičemž i ta socka je docela použitelné auto. Porovnatelný Superb bude o 100? 200? levnější. Když odečteš zůstatkovou hodnotu po 3 letech, tak ten rozdíl nebude velký.
2.9T RWD
Odpovědět