Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Mestska cast me uznala vinnym z prestupku provozovatele.
Odvolal jsem se, mmjn. protoze nejsem provozovatel.
Zruseno, opet rozhodnuto, odvolano.
Odvolaci organ zrusil, vratil k dalsimu rizeni.
Jsem predvolan na ustni jednani.
Jako provozovatel.
Nasi nejlepsi :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

No co, nemaj svůj den :-)
O to lepší pro tebe.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jasne, ale mne je z toho obcas az smutno.
Takovouhle neschopnou pakaz zivime z dani.
Jak pak ma vypadat prace “v nas prospech”?

Kamarad je danovej poradce a jeho zkusenosti z praxe jsou desivy.
Urednik ti udeli pokutu, ty se odvolas na nejakej paragraf, a on ti tvrdi, ze v tom zakone neni… =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Dám ti radu staršího ;) Musíš si zvyknout. Doby se mění, ale ti "nahoře" jsou furt stejní :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

M.Z.: Soukromník nemá ze zákona povinnost komunikovat s tebou datovkou, komunikační kanál si volí každý sám. Že se chovají dementně a neekonomicky je druhá věc, typicky to bývá z důvodu, že rozesílání komunikace týkající se příchodu Jurije má na starosti oddělení pro plebs, které nemá přístup do datovky.

jerry píše: pát 08 bře 22:33 Normálka. Mně chodí dopisy od úřadů, jako odpověď na moje požadavky z datovky. Proč by stát šetřil na poštovném, že? Před lety si kámoš zřídil dobrovolně datovku, zapomněl na to a podal daňové přiznání papírově. Dostal a zaplatil flastr 2 tisíce, že nevyužil datovku, což byla jeho povinnost. Hele, mě už nepřekvapuje nic. Stát může vše a občan nic.
Zde stačí podat stížnost nadřízenému. Úřady mají povinnost komunikovat se soukromníky datovkou (pokud to technická povaha písemností nevylučuje - nepř. geometrické plány musí být v listinné podobě), takže posíláním dopisů poštou porušují svou zákonnou povinnost. Dotyčný úředník bude zjebán za porušování svých povinností a příště si dá pozor. Mírnější opatření je upozornit úředníka na existenci datovky a vyzvat ho, aby napříště respektoval zákon a doručoval ti do datovky. Pomáhá to lépe, než neustále lamentovat v hospodě/na webu, jak jde svět do řiti a jak je vláda špatná...
:ar!
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

To mám pořád někoho vychovávat? Bohužel už jsem z optimismu vyléčen. Přesto mi to mi to občas nedá a ozvu se. Pár příkladů za poslední léta níže, raději budu konkrétní.

V ulici, kde mám byt, dlouhodobě neuklízeno, bordel se podle počasí mění z bláta v prach, při větru toho mají lidi plné oči, huby i plíce. Vyfotím, napíšu primátorovi, ten to předá na městskou část a oni uklidí moji ulici, ale v jiných ulicích bordel nechají.

V ulici, kterou odjíždím, se objeví vyvalené kostky. Zase vyfotím, napíšu na městský úřad a oni nechají spravit tu díru, ale jiné ve vedlejší ulicích nechají.

V mé ulici chtějí pokácet krásné lipové stromořadí kvůli novému plynovému potrubí. Kontaktuji městský úřad, jednání s Innogy, ti se cítí dotčeni. Nakonec jsou přece jen donuceni rozebrat zámkový chodník kousek vedle, dát tam nové potrubí a šedesátileté lípy stojí furt. Nebýt mého zájmu, tak je v ulici úhor, protože Innogy už povolení ke kácení měli.

Ale holt je nás takových málo, kteří mají zájem na svém okolí. Pozoruji obrovskou lhostejnost, ten všeobecný bordel dosti lidem v podstatě vyhovuje, protože je to jejich styl života. Stačí se podívat na technický stav řady aut, nepořádek v jejich interiéru, nepořádek na pozemcích okolo soukromých domů, nepořádek v dílnách. A úřady? To je jen odraz celé společnosti. Čest těm, kterých se to netýká. Jak lidí, tak úřadů.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Spectral: děkuji za osvětlení, tak nějak jsem čekal, že to bude, mají svoje noty a ty budou s klapkami na očích, dodržovat.

Jerry:Dobrá práce s těmi lípami, neuvěřitelné, že kvůli nutnosti rozebrání zámkové dlažby, volili raději kácení... asi někdo potřeboval otop.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

M.Z.: jak píše spectral - povinnost má jen státní správa. A ta se v některých případech v tom naučila dobře chodit. Založí si na nějakou činnsot s.r.o., které 100% vlastní, ale protože je to sro tak na datovku serou :D Osobní nedávná zkušenost z P6 :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Taková s.r.o. ti ale nemůže udělovat pokutu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Proudí k nám hordy cizinců nakažených i rezistentní tuberou a ministr Válek zrušil povinnou izolaci pro nemocné a napůl se tomu směje. Když k nám chodili v 70.letech vietnamci, tak šli napřed na půl roku do izolace do školícího střediska, kde je učili jazyk, zdravotně prohlédli a podle potřeby zaléčili.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět