Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Klimu prenastavujem pravidelne - Podla toho ci mam oblecenu vetrovku, bundu alebo len tricko sa meni aj telesna potreba... To iste v lete je rozdiel ci "sedim v tieni" alebo idem proti slnku ktore na mna prazi cez celne sklo...

Vyhrievanie sedaciek sa displejom ovladalo trebars na octavii 4.


Som ochotny sa zhodnut na tom ze je to subjektivne.
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 249
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od spooon »

delphin píše: čtv 07 bře 11:17Známé je to u teploměrů - ukazují 90 °C, ať už má motor 80 nebo 110. Lidi prý znervózňovalo, že se ručička hýbe a chtěli po servisech, ať to řeší :-)
a mě naopak sere, když se ručička teploměru nehýbe. Přece není možný, aby stejná teplota byla při couračce městem a při "zlobení" někde na okreskách :D
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Prepni si na olej, tam sa to hybe pekne :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Já jsem spokojený, když vidím že je vše ok. I kdyby měl olej 130°C :-D
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Ukazatel teploty oleje je u koncernu super věc.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od delphin »

Já taky po rozjetí kontroluji teplotu oleje, vodu jako indikátor zahřátí vůbec neřeším. Běžně voda ukazuje 90 °C a olej jen nejnižších 50 °C.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 249
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od spooon »

samozřejmě, že je důležitejší teplota oleje (a hlavně tlak), ale když by se teplota chl. kapaliny zobrazovala reálně, tak v tom může člověk rychle poznat třeba odcházející termostat.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16375
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Na ukazatele nečumím, řídím se ujetými km - prvních 15km to moc nehonín, až potom redline. (m4Zlik ukazatel těploty woleje má, brambor2 nemá)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Pokud mám i jako fyzická osoba zřízenou datovou schránku, proč mi firma WeWood s.r.o. (pracuje pro ČEZ, dělá ořezy a kácení dřevin) zasílá oznámení doporučeně na poštu?

Už po prvním oznámení, jsem se jim emailem k požadavku vyjádřil a zároveň poznamenal, aby pro další komunikaci použili datovou schránku a včera zase oznámení do schránky, že mi Jurij přijede mezi 8.3.-30.4. ořezat dřeviny pod drátama ČEZu :-B

Ne, že bych nebyl schopen dojet na poštu, ale k čemu potom ta datovka teda je? A hlavně, oznámení o doporučené poště, ve mně evokuje jedině, co jsem kde provedl na silnici... :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Normálka. Mně chodí dopisy od úřadů, jako odpověď na moje požadavky z datovky. Proč by stát šetřil na poštovném, že? Před lety si kámoš zřídil dobrovolně datovku, zapomněl na to a podal daňové přiznání papírově. Dostal a zaplatil flastr 2 tisíce, že nevyužil datovku, což byla jeho povinnost. Hele, mě už nepřekvapuje nic. Stát může vše a občan nic.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět