Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27102
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

já doteď neměl problém nikde....ani moto a ani auto.
BTW: přijímací technik v Inveltu není moc lopata... Bílá košile, pracovní stůl... :ymparty:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

že přešli z modrých límečků na bílé ještě nic neznamená... a nemyslel jsem to hanlivě
jerry
Letec
Příspěvky: 3370
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

V Inveltu jsem byl před léty. Přijel jsem oktávkou, v džínech a košili a prodejce se na mě díval značně pohrdavě oblečen v bílé košili a obleku. Zřejmě se opravdu převlékl z modrého límečku a zatemnilo mu to mozek. A co teprve kdyby věděl, že moje příjmy byly vícenásobně větší než jeho plat? To by bylo ohrozilo jeho duševní zdraví =))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Pantátův rok starý povoz s nájezdem sub 10k začal vykazovat poměrně nepříjemné závady. Ohrožující nejen dlouhodobou životnost, ale pravděpodobně i schopnost povozu dopravit se k moříčku a zpátky. V podobném stavu s tím dle mého patří přejet toho diletanta, co to vymyslel, zapálit (auto i diletanta) a zakoupit sobě nový povoz.
Pantáta je nicméně klidnější, uchopil telefon a začal zjednávat nápravu.

Přijímací technik autorizovaného servisu mu nicméně překazil plány:
Budeme se tím zabývat v rámci záruky. Jestli chcete, tak to přivezte hned. Upřímně Vám říkám, že to tady bude tři týdny stát. Náš jediný mechanik, který si s tím dokáže, alespoň teoreticky, poradit, má dovolenou. Ti, co tu teď mám, s tím nic nezmůžou a já je k tomu ani nepustím.
Připomíná mi to situaci, kdy už 3 týdny sháním někoho, kdo na investičním bytu vymění bojler. Dodat by mi ho chtěl každej, dodat ho vč. montážních ručiček neumí nikdo. Na cenu se ani neptám.

Řemeslo, zlaté dno :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5506
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

tomu říkám srážka s realitou... O jaké auto se jedná a co mu chybí?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

to je tak když všichni studují managment nebo případně nejhůř ekonomiku a makat rukama nechce nikdo :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3988
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Stepan píše: úte 27 čer 16:37Připomíná mi to situaci, kdy už 3 týdny sháním někoho, kdo na investičním bytu vymění bojler. Dodat by mi ho chtěl každej, dodat ho vč. montážních ručiček neumí nikdo. Na cenu se ani neptám.

Řemeslo, zlaté dno :ymhug:
si ho vyměň sám. Není to složité a pokud trefíš rozteče, tak je to plug&play.
Mě teď developer/stavba raději nabídl kompenzaci 10k, než aby řešil drhnoucí koupelnová dvířka...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Do soloakce se mi nechce, pac je tam najemnik a ja to nikdy nedelal.
U sebe doma bych se do toho s gustem pustil. Uz jsem se takhle naucil vymenit SDK desku. \m/
Ale nerad bych se neco “ucil” tim, ze cizimu rozdrbu pristup k teply vode a pak budu doufat, ze to nejak vymyslim.

Jsem pravicak se silnym socialnim citenim :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1766
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od petr_riha »

:-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1394
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

jerry píše: pát 23 čer 17:51 V Inveltu jsem byl před léty. Přijel jsem oktávkou, v džínech a košili a prodejce se na mě díval značně pohrdavě oblečen v bílé košili a obleku. Zřejmě se opravdu převlékl z modrého límečku a zatemnilo mu to mozek. A co teprve kdyby věděl, že moje příjmy byly vícenásobně větší než jeho plat? To by bylo ohrozilo jeho duševní zdraví =))
Tohle dáávno neplatí. Naopak každý prodejce ví, že nejvíc peněz maj ti, co vypadaj že bys jim dal 5 Kč. Příjedou v tričku, kraťasecha a v žabkách.
Odpovědět