Gastronomické okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od bojler »

Když jednou manželce chválili taloši bábovku, že je "morbida", tak jsem tehdy trochu znejistěl..
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od pavproch »

Musím se vybečet ze svých obav..... v česku, speciálně tady u nás v Z kraji fčíl řádí aféra s polským salmonelickým hovězím.... a ta moje kuchařka neměla lepší nápad než koupit falešnou sfíčkovou (prý z CZ, ale kdo ví) a udělat krvavé stejky.... dobré to bylo, což o to, ale fčíl mám bobany, no.... ~x(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Honza42 »

Esli máš bobany, tak jsi zdrav. Ty se při nakaze salmonelou rozhodně netvoří. :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od jerry »

Na Valašsku nemáte nějaké biofarmy, kde lze objednat kvalitní maso a dojet si pro něj? My už to tak děláme několik let.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

To lze i v Pze ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od pavproch »

Na nákupy potravin u nás doma nejsem připuštěn, ani poradním hlasem. Akoráth mám dovoleno si ráno zajít pro tmavý chleba. :D

Btw, prozatím sem se nepos.al, tak snad dobrý, dyby ftym krvavým hovězím byla, tak už běhám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od pavproch »

pavproch fčíl na Of.cz píše:Stárnu. Po týdnu na poblíffkách z (rychlo) pytliku a obědech z kunverzy sem se neska vyloženě těšil na oběd doma, sic mělo být a bylo "jen" obyčejné pečokuře z rice..... :supz:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Já byl dneska na motovýletu, dal jsem oběd v Hotelu Jalta (výborný burger a rozstřelená laskonka) a pak mne napadla spásná myšlenka na zahájení grill sezóny - tak jsem objel Vencl a zastavil se v Kantýně pro výběr steaků! Jééé - to byla dobrota!!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od pavproch »

Sem byl neska s 3/4 a juniorkou na výletě, součástí byl i oběd v hospodě - sem si objednal (tak jaxem zvyklý objednávat) vepřo-knedlo-zelo ("vepř. výpečky") BEZ podlití masným a očekával obvyklý výsledek - vepřo-knedlo-zelo masné až za ušima ...... nekecám, dostal sem porci naprosto libového suchého krásně upečeného vepřového bez gramu masného s fajným zelím a knedlem, prostě dietní vepřo-knedlo-zelo. :D

Výlet ale nesplnil očekávání i přesto, že.... kopíruju z OF.cz:
pavproch píše:3/4 mě neska před obědem "vyhnala" na výlet - do Buchlovic, zámeckého parku na prodejní výstavu fuchsií. Celý výlet proběhl bez konfliktu (byl sem silně submisvní, jeden půlden sa to dá zkousnout). Stejně ale bez výsledku.... výstava byla, lidu ne moc, vstupné lidové, fuchsií tam bylo (prý) přesně 1225 druhů / variant. Pihou na kráse bylo letošní studené jaro, takže kvetly z těch 1225 druhů asi dva nebo tři. Ostatních 1222 bylo 1222 naprosto stejných nerozeznatelných nekvetoucích zelených kytek.... :mrgreen:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět