Gastronomické okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od rhinos »

ja teda kdyz mam fitko day tak si vecer davam doma delany hamburger s platkem slaniny a cesnekovym dipem :D Bratru tak 250g urcite ma ;)
Glykemicky index me zajimal ale jen abych zjistil proc mam po testovinach stale hlad :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Já cheetuju pravidelně, resp. střídám refeed s cheetem a to v sobotu nebo v neděli.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Honza42 »

Vůbec nevím o čem mluvíš. To je nějaká nová sexuální praktika či úchylka?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Stepan »

A to až budu starej, budu muset tyhle věci dělat taky? x_x Mně zatím dycky při vykyvu váhy špatným směrem stačilo přestat žrát jak debil :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od HondaMan »

Stepán. Nemusíš ani čekat až budeš starej. Já jsem pořád mladej kluk a "přestat žrát jak debil" po 30 pomalu přestává fungovat. Na druhou stranu držet tuk pod 10% je vcelku ambiciozní cíl, který rozhodně majoritní společnost nepotřebuje.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Do 30ti to stačí. Po už je potřeba občas přemýšlet, co a jak jíš a po 40 se k tomu musí přistupovat už zodpovědně, když nechceš vypadat jak pytel hoven. Samo, že když je dobrá genetika, je to velké plus.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Stepan »

ty vole #-o
jdu si dát nějaký nadupaný chálky k obědu, dokud můžu :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od honziss »

Cely je to o pristupu, tady jsou lidi zvykly se futrovat smazenym a chlastat. Kdyz se pak dostavi depka z pohledu do zrcadla, tak to jdou ze dne na den vyresit 10k behanim, coz se vetsinou vymsti nakym zranenim, takze se na to vykaslou, zerou dal a po zbytek zivota se uz jen vymlouvaj proc jsou tlusty...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Honza42 »

Já mám hlad od okamžiku kdy jsem se narodil. Občas byly za těch skoro 60 let nějaké hezké chvíle, kdy jsem ležel přežranej k prasknutí, ale jinak furt hlad. :D
Mně to bez hejbání nefunguje. To bych měl už nejmíň 150kg. Bohužel ani těžká práce moc nepomáhá. To si člověk myslí, že když maká s lopatou nebo pilkou a přijde domů sedřenej, že spaluje. Jenže bez aerobního spalování alespoň hodinu - dvě to je k ničemu. Teprve rozhýbat tepy někam nahoru, to rozjede metabolismus na vyšší level. A vydrží tak spalovat klidně i dva - tři měsíce setrvačností.
Kupodivu jsem nikdy nedržel tepy v oblasti spalování tuků, ale vždycky vysoko nad. S kola jsem se vracel po dvou hodinách s průměrem 145. A při běhání to není míň. Večer se zrychtovat a dřív než přijde hlad, tak usnout. To funguje.
Odpovědět