Gastronomické okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

tak to bych jíst asi nechtěl...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Stepan »

Potkáš tam víc lidí ve smart casual+ než v montérkách. Párkrát jsem se tam potkal se spolužákem, co dělá v nedalekém KPMG v obležení velmi seniorně vypadajících (jeho) kolegů. Buď jsme všichni kolenovrti, nebo to není až tak strašný
Za mě dobrý :D
jooo, sem si vzpomněl. Nedávno před tím stála (teď už) předposlední generace RS6 a pán si zjevně bral něco v mističce sebou
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od mattonecz »

neco podobnyho je na krizikovy a je to v pohode :D do kila piti, polivka, jidlo a salat
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Kdyˇz je někdo dobře oblečený, tak to nic neznamená. Ale za 95,- meníčko není real prodat, když do toho započteš suroviny, nájem, energii, lidi. Někde musíš vojebávat a velmi často to jsou právě ty suroviny.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Stepan »

mattone: Já měl dřív přímo na křižíkový kancl, myslíš tam v tom dvoře, směrem ke karlínskému náměstí? V týhle lokalitě jedině poutine.cz :-bd
BOB:Svíčková za 85 už taky byla :D Já mám pocit, že oni berou nějaký dotace, mají to zvenku na baráku. Každopádně je to bez obsluhy, fronta kolem 12 klidně 20-30 metrů před vchod. Objemy mají asi slušný, tak třeba je to jenom pračka. Kdo ví :ymparty:
Já to oblečení myslel spíš tak, že jedna manažerka z Big4 mě nutila chodit do své oblíbené restaurace v Holešovicích, když jsme dělali klienta poblíž, a meníčko za dvě kila se mi nelíbilo jakože vůbec. Že možná lidi trošku vejš na společenským žebříčku mají jiný nároky na stravování než já a stejně tam choděj. Tak to třeba není takovej humus, jak by cenotvorba naznačovala.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Janča.Nov19
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: stř 23 led 07:47

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od Janča.Nov19 »

Poslední dobou, když si nestihnu do práce uvařit, tak jen čapnu v Albertu hotovky. Mají tam jako polévky od jejich značky nebo na indický způsob a ty jsou výborný :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od mattonecz »

tohle ani nepodeziram z reklamy :D jen z absence chutovych bunek
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od řidičBOB »

...spíš tam mělo být: mají tam jakopolévky... :D
Tohle bych fakt nikdy nepozřel.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od honziss »

Pizerie u nas v Liboci zdrazila poledni menicka za posledni roky na dvojnasobek (170,- polevka + jidlo) a porce zmensila tak o 1/3. Ale polivka je porad z masa, kosti a zeleniny a jidlo je fakt jidlo, zadnej prasek, zadnej polotovar. Mensi porce normalni clovek spis oceni nez by toho litoval.

Uvarit opravdovy jidlo o dvou chodech za 100ku je nesmysl a nebo to vyzaduje prinejmensim silene velke objemy, coz se vzdycky promitne do kvality a chuti. Suroviny v rozumne fungujici restauraci delaj max 1/4 - 1/3 ceny jidla...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Gastronomické okénko

Příspěvek od honziss »

Janča.Nov19 píše:Poslední dobou, když si nestihnu do práce uvařit, tak jen čapnu v Albertu hotovky. Mají tam jako polévky od jejich značky nebo na indický způsob a ty jsou výborný :D
Kdo chce kam, pomozme mu tam :ymdevil:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět