Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Samozřejmě, korona to může všechno postavit na hlavu (a taxem se i bavil s panem hostinským), ale pokud nějakou náhodou bude před vánoci "normálně", tak by nám už (asi) nikdo neměl ten termín "vyfouknout"...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Kavis »

Poprve v zivote jsem neco vyhral! Koupil jsem 3x chipsy lays, neco vyplnil u ciga na parkovisti na jejich web a bingo!
https://www.datart.cz/soundbar-jbl-bar- ... blkep.html
Hraje to jak hovado :D jen jsem to zapojil, paroval ovladac, delal kalibraci a uz mi pipla sms od najemnika z vrchu, ze doufa, ze ty basy jdou trochu ubrat :D A taky jsem doted myslel, ze nejde bez satelitu udelat prostorovy zvuk. Jde.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

To vypadá dobře, soused tě bude milovat.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Kavis »

V hornim byte je u nas v najmu, takze kdyz se mu neco nebude libit, tak muze jit :D (zertuju, je to muj kamarad). Spis me trochu znervoznuje, ze bydlim ve dvojdome, takze vedle by mohli drzkovat. Ale hodil jsem ty basy na "mid", takze uz to neni tak divoke. Rikal, ze neni slyset nic krome tech basu. Nebylo to nahlas, ale ten subwoofer duni jak prase. A hlavne mam male deti a decak vedle obyvaku, takze nejake vyuziti alespon tretiny potencialu pripada v uvahu jen kdyz s nimi pani bytna bude nekde pryc. A na to se ale hodne tesim :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Já si taky nechal postavit vestavěné domácí kino a mám zákaz to používat nahlas ;;)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Předseda »

má to dolby atmos? Já si koupil soundbar od LG SLY9 tuším.. přihodil k tomu i zadní repro. A do 14 dnu jsem to vrátil. Aby to mělo nějaký atmos efekt, tak jsem musel mít hlasitost tak na 15-20 což už zase byl celkem hluk. Zadní repro se nedaly nijak extra nastavovat. Když jsem je měl za uchem, tak prostorovy zvuk ok. Ale když byly na zdi tzn. tak 2m ode mě tak už to zase bylo o ničem :(
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Kavis »

O tom prostorovem zvuku pisou, ze to ma nejakou jejich technologii jbl multibeam a dolby digital 5.1. Aby vynikl, tak to samozrejme musi byt trochu hlasiteji, ale ze by to vylozene muselo rvat bych nerekl. Hadam, ze sestava se zadnimi repraky to asi udela lepe, ale tady odpada ten omrd s nejakym rozmistovanim. A hlavne je to docela wow, kdyz tam nikde nic neni a najednou jde zvuk z boku. Sem si kuli tomu v nedeli pustil asi po trech letech i formule :D A hlavne ja bych za to svoje prachy nikdy nedal, mel jsem nejaky soundbar 2.1 od samsungu za 4000,- a byl spokojeny. Ale tohle je fakt jinde.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Ad repro: Mámě doma na půdě už mnoho let leží set Bose Acoustimass 15. Když to bylo nové (cca 10 let zpět) tak stáli asi 50. Kdyby si někdo chtěl udělat radost, tak jsou k dispozici včetně zesilovače.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

M.Z. píše:Já si taky nechal postavit vestavěné domácí kino a mám zákaz to používat nahlas ;;)
:D - neznají se náhodou naše manželky :D . Tohle je jeden z důvodů, proč strašně rád chodím do kiny - nemůže mi to tam zlumit :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Jaggie »

jarka píše:
M.Z. píše:Já si taky nechal postavit vestavěné domácí kino a mám zákaz to používat nahlas ;;)
:D - neznají se náhodou naše manželky :D . Tohle je jeden z důvodů, proč strašně rád chodím do kiny - nemůže mi to tam zlumit :) .
ja to resim tak, ze se stridame... nekdy si pousti polovicka ty svoje cajdaky a korejske telenovely a jindy davam zase dle meho vyberu... tim pak trochu eliminuju ten chtic neco zeslabovat...
jinak ja tedka davam na strop 90W repro pro Dolby ATMOS, soundbar je fajn, ale chce to trochu lepsi kvalitu
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Odpovědět