Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

ref plyn: Umělci (hnědočeši s bagrem) kopali základy pro plot a nějak se netrefili, teda vlastně trefili, no... kotel už zase kotlí (ale nechtělo se mu moc naskočit, jak bylo potrubí plné vzduchu místo zem.plynu), taxem se po bajku moh umejt těplou vodou.... :D

ref trowa: taky mě to neska odpo čeká, po snad dvou týdnech scava je tam neska přívětivo, ale samozřejěm trowa je fest přerostlá, to zas bude fuška (pro traktor, ne pro mě, já budu Forrest Gump)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Já odjížděl na 2 týdny mimo domov a neprozřetelně vypnul robota. Teď to vyrostlo tak, že robot ani nevyjede z boudy.
Klasickou sekačku jsem před měsícem daroval...

Jde posekat tráva vertikutátorem?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud sekačkou obdarovaný jedinec nebydlí desítky km daleko, mohl by vám to třeba jako určitou kompenzaci pokosit. ;)
Btw. (ad cyklovlákno) máte někde odkaz se specifikacemi toho vašeho Focuse, třeba z shopu odkud jste ho pořizoval?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

HondaMan píše:Já odjížděl na 2 týdny mimo domov a neprozřetelně vypnul robota. Teď to vyrostlo tak, že robot ani nevyjede z boudy.
Klasickou sekačku jsem před měsícem daroval...

Jde posekat tráva vertikutátorem?

přijeď, pučím ti Vari bubnovku, nebo klasickou sekačku.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Obdarovaný bydlí 3 stovky kilometrů daleko.

MZ Díky, Už jsem se domluvil se sousedem, to problém není...
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

V mém dětství vzal děda kosu a posekal brzo ráno celou louku. A žádnej bordel okolo, jen občasné přelíznutí kosy brouskem ;) Pořád to slyším v uších a jsem rád, že jsem to aspoň jako dítě zažil :)

A protiklad? Včera přijel správce sekat trávu okolo domu. Vyložil traktůrek, normální sekačku a křoviňák. Po čase traktůrek kleknul, tak ho nechal stát a to dodělával to sekačkou a křoviňákem. Bordel na celý dopoledne :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ano, provozování motorových sekaček, křoviňáků a traktůrků je opravdová balada pro uši a nervový systém, obzvláště když se této aktivitě věnuje průběžně 4-5 lidí na sousedících pozemcích takřka celý den, nefalšovaná symfonie.... Z očistce... :p
Nemalá daň za pohodlí (ve srovnání s prací s ruční kosou nebo chovem koz a oveček) a estetický a naprosto nepřirozený mikrotrávníček bez jediného květu pro hmyz atd.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

U nás na dědině starosta vyhlásil neděli za den "bez motopil, motokoz a sekaček" a ... kupodivu, vesničani (včetně mě) to opravdu dodržují.... zato fčera (sobota) od rána až do noci, to byl konzért (taky sem k němu odpoledne přidal svou Stiga notovou árii).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Honza42 »

Dlužno podotknout, že trávníky tak jak jsou dneska udržovány, jsou kosou neposekatelné.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Vecernicek :ymhug:
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět