Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arnie J »

mmira píše:Arnie: ano, chapu. taky vzdy doma nakup dalsiho auta prezentuji jako nahradu stavajiciho a pak stejne zustanou vsechna. zena uz to nekomentuje
přesně tak to je
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

To sem musím dát, páč z toho mám takovou tu dětinskou radost :) . Jeden z mála sportů co má i v papírech 110kW :D (jako realita bude bůhví jaká, ale průběh je lepčí a v techničáku to je!).
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mmira »

nejaky chip?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Jo jo :) - 10kW je teda diskutabilních, ale nemají to odladěný špatně. Má to znatelně lepší reakci na plyn a je to takový víc lehkonohý. Ale je to atmo, takže tam jsem ani víc nečekal, Ale bylo to za rozumný peníz. Ještě nabízejí změření před a po, ale v těhle koních a s přesností brzdy bych tomu stejně nevěřil, tak jsem to neřešil.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mmira »

aha.

jinak obdiv, ze se ti s tim chtelo prdet a zapisovat do TP.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Do velkýho TP mi to zpsali přímo oni v rámci úpravy - mají razítko. Já už s tím jen zajdu na inspektorát a nechám si předělat techničák. Je to taková blbost, ale prostě jak malej Jarda no :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Před pár měsíci jsem nastoupil jako obchoďák do malý firmy. Hlavní zákazníci jsou automotive, no dovedete si představit, jak to asi jde. :D
Firma nemá žádnou obchodní historii, jsem první aktivní obchodník. Tak volám studený kontakty a nějak se s tím peru.

Včera odpoledne mi psal nákupčí korporátu, že viděl můj e-mail, že to jako firma nepoužijou, ale naposílal mi kontakty na odpovědný lidi od svých předchozích zaměstnavatelů, ať se ozvu jim, že oni podobný věci nakupujou furt.

Dobří lidé neumřeli. Jsem z toho měl hroznou radost :D ne kvůli kšeftu, ale tak nějak lidsky :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Tak. Neska se nemusím večer mýt (teda zuby studenou vodou jo) - právě nám v ulici "umělci kopáči" překopli plyn a tudíž kotel nekotlí. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Nám dneska prekopli optiku internet pro půlku města =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Honza42 »

Jsem posekal 4,5ha a celou dobu jsem honil v porostu 4 kolouchy. Nakonec všichni utekli, ale trvalo to.
Jsem z toho úplně vykoukanej, ale stejně bych je asi neviděl nebo nestihl zastavit. Naštěstí byli už větší, takže se sice schovávali, ale když byl traktor tak 2-3 metry od nich, vždycky vystartovali a utekli. Být mladší by to určitě odskákali.
Každopádně si dnes uděluji zelenou plaketu. :D
Odpovědět