Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Alex.. »

HondaMan píše:Tatův spolužák, 60+ má teď s 30 letou holkou 2 malé děti stejně staré jako mám já. Funguje jinak, rodině dává úplně jiné hodnoty, tráví s nimi více času a celkově je to vše takové klidnější a moudřejší. Je to jiné, i ty děti budou úplně jiné. Zdali je to lepší nebo horší ukáže čas.
Tak nějak nevím, jak jsou už 2 generace od sebe, tak v určitých věcech těm dětem nikdy nebudou rozumět. Ale je to jako všude samozřejmě případ od případu

Spolužák syna co má nejstaršího otce ze třídy se za jeho věk dokonce stydí :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Lachende Bestien »

Alex.. píše:Tak nějak nevím,
Máte pravdu.
Alex.. píše:jak jsou už 2 generace od sebe, tak v určitých věcech těm dětem nikdy nebudou rozumět.
Tak prosím uveďte několik "určitých věcí", které vás napadnou jako příklady údajné neschopnosti "rozumět".
Alex.. píše:Spolužák syna co má nejstaršího otce ze třídy se za jeho věk dokonce stydí :D
Kolegův bratr švagra syna šéfovy babiččiny tety říkal něco podobného. Z toho vyplývá, že stydět se za astronomický věk svého otce je normální. Zapamatujme si tuto důležitou informaci. :p
pavproch píše:Není tady někdo, kdo.... už dělal nějaký obchod (nejlépe tam dodával stroje) s Katarem?
Asi budu brzo potřebovat pomoc s informacema... anebo (protože se už toho fčíl děsím) to "zabiju" cenou.... i dyž, petrodolarová oblast, vysoká cena by je nemusela odradit....
After due diligence from our side,i have been authorized to proceed with the purchase.
Zajímavé, ještě ode mně nemá nabídku, ale už má rozhodnutíí to u nás objednat..... :D
Poptávka po ropě jen tak brzy neskončí, takže se vůbec není čemu divit, jde-li Karatistům primárně o solidnost firmy, od které hodlají odebírat stroje a na ceně jim nějak výrazně nezáleží.
Ale zase mohou hrozit určitá rizika, pokud by se jako prolhané podvodnické zrůdičky zachovali lidé z tak geograficky a kulturně vzdálených končin. :-?

@poctifci vracející chudákům údajně jejich dvoulitrové a stoéčkové bankofky
Myslíte, že byste se zachovali stejně, i kdybyste nedisponovali (výrazně) nadprůměrnými příjmy/materiálním zabezpečením?
Tedy v případech povalujících se bezprizorních bankovek vysoké hodnoty.
A jak si můžete být jistí, že mluví pravdu a nejsou "jen" velmi obratnými manipulátory?

Kdo ví, jestli by si lidé vytrácející bankofky podobných hodnot vůbec všimli jejich absence nebo by je jejich absence jakkoliv citelně ovlivnila. A i kdyby, třeba jim vrácením podobný poctivec snižuje motivaci k tomu, aby si na své peníze dávali větší pozor. ;)
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne sob 30 led 01:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Jsem tu něco psal a pak jsem si vzpomněl ,že už jsem to psal dřív. Tak to nebudu opakovat :D
klidně smazat.
Naposledy upravil(a) Stepan dne sob 30 led 10:58, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Lachende Bestien píše:
After due diligence from our side,i have been authorized to proceed with the purchase.
Zajímavé, ještě ode mně nemá nabídku, ale už má rozhodnutíí to u nás objednat..... :D
Poptávka po ropě jen tak brzy neskončí, takže se vůbec není čemu divit, jde-li Karatistům primárně o solidnost firmy, od které hodlají odebírat stroje a na ceně jim nějak výrazně nezáleží.
[/quote]

To není jenom Kataristům. Ono kdo si někdy vyzkoušel, jaký to je nabrat levnýho (sub)dodavatele a potýkat se s problémy, které to přináší, nebo skočit na špek nějaký překupnický firmě, co na fakturu zaplatí klidně o 50% víc než trh, taky příště upřednostní prověřenou kvalitu a jistotu zaplacení. Prakticky dycky :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Jedna z vyhod mat synov...robit si radost a plnit si aj svoje detske sny :ymhug:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Snowman000 dne pon 01 úno 16:41, celkem upraveno 1 x.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Hehe, 2 mouchy jednou ranou.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Vyrazili jsme zaměstnance. Byl tak blbej, že prostě šel. I to odstupný mu dáme.
Předposlední den kdy měl přijít do práce se samozřejmě hodil marod. To bylo 30.12.
A teď ta bomba -> Pracovní poměr měl zaniknout k 31.12. Akorát si to účetní zapomněla vzít písemně. A počítala, že výpověď předá 31.12. Teď ho vyrazit nejde žejo. A poměr nezaniknul.
No a teď přije ten pravej bizár -> On když je člověk na nemocenský, tak mu vzniká nárok na dovolenou. Takže on se teď bude válet 14 dní za moje prachy. A když pak vydrží ještě třeba 3 měsíce marodit, tak mu zaplatím ještě tejden dovolený na 100%. Ikdyž ten člověk letos vůbec nebude v práci.
M-I-L-U-J-U :))

A loni nám marodil jeden 9 měsíců. S psychickými problémy. Tak mu teď ten 3,5 týdne dovolený, na který mu vznikl nárok a nemohl si ji vybrat, protože byl nemocnej žejo, taky budem muset doplatit. :D
Naposledy upravil(a) Stepan dne pon 01 úno 17:16, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

účetní udělala chybu no, tobě se to nikdy nestalo? Určitě je nová :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

No já nechápu, jak někomu může vznikat nárok na dovolenou, když je kurva nemocnej =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Co seš to za asociála. Být nemocný je větší zátěž než práce... :-D

Po 100 dnech už se dovolená nepočítá, ne?
2.9T RWD
Odpovědět