Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arnie J »

ty máš 4yo dceru? neunáhlil ses nějak? :D
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Ano, za chvíli jí bude 5 a klukovi 3. Nepřijde mi že bych se unáhlil. Naopak mě baví mít děti jako "mladý".
V ničem nám nepřekážejí. Když byl holce rok, tak jsme jeli na více než měsíční trip na balkán. Na kole, včetně trailů, jezdím s klukem na rámu a když chceme se ženou zapařit, tak nám je holka co u nás uklízí i pohlídá případně je dáme prarodičům.

Neměnil bych.

ad "mladý": když se holka narodila, tak mi bylo 28 a ženě trochu méně. To zase tak mladý imho není. O 10 let starší kamarád má stejně staré děti a nese to podstatně hůř :-D
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

HM: Zvolil jsi dobře, v mém mládí úplně normální. Určitě lepší než ti, co si dnes dělají vnuky sami :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to inak potesilo ze niekto tento vek a deti v nom povazu ze sme to stihli ako "mladi" :D

HM: Ak spravne pocitam tak sme rovnaky rocnik, ale prvy prcek ma u mna 3 a druhy je este cerstvy :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

To mladí je relativní.

Kolega jen o trochu starší než já si v prosinci přivedl 20 letého syna na pomoc a kolegyně je v 37 babička. U vedlejšího stolu sedí o 5 let starší "holka", zjišťuje, že po čtyřicítce to s otěhotněním není až tak snadné a už rok se "léčí" :-D

Každý ať si život zařídí podle sebe.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Já si hlavně myslím, že je to i víc fér vůči těm dětem. Ono když si chlap vyrobí v 60 s o 30 let mladší babou vlastní "vnouče", tak je to sice hrozně cool, akorát se zapomíná na to, že až "vnouče" bude chtít naučit načerno za barákem řídit, tak "děda" bude tak 5 let mrtvej. A děti bude mu bude hlídat už jenom paní na úklid ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Tatův spolužák, 60+ má teď s 30 letou holkou 2 malé děti stejně staré jako mám já. Funguje jinak, rodině dává úplně jiné hodnoty, tráví s nimi více času a celkově je to vše takové klidnější a moudřejší. Je to jiné, i ty děti budou úplně jiné. Zdali je to lepší nebo horší ukáže čas.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

No keby to bolo len o tom co bude o 15-20 rokov...on ten nas ma tolko energie, ze kolkokrat vecer odpadnem unavou skor jak on :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Kavis »

Ja to mam podobne jak HM. Prvni v 27, druhe 29. Akorat to hlidani nemame tak dobre poresene.. Za tech skoro 6 let, co se narodil prvni sme spolu byli sami na nejaky wellness vikend jednou :D o necem delsim ani nemluvim..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27048
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

tak to jsem někde mezi to třicítkou a šedesátkou :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět