Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Sa musím pochlubiť, že sem neska - zcela neobvykle - měl i dobrý nápad: Po obědě při kafi sem se na chvíli zastavil a zamyslel (po dvou dnech na služebce sem byl neska odrána v jednom kole) a napadlo mě zavolat do rybárny pod pindulou - a jako jo, dvoukilový (živé váhy) kandát už - naporcovaný a vykoštěný, čili stěží kilo rybomasa - čeká v mražáku až za 17 dní přijde jeho štedrovečerní showtime.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Protože jsem nechtěl bejt ten, kdo začne chodit do fitka od Nového roku, tak jsem si obnovil permici už od začátku prosince. Zatím jsem byl zase párkrát a hlásím, že mě to zase baví. Mám radost \:D/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od _sulcik_ »

No ono v lednu to nemá těch prvních pár týdnů ani smysl chodit. Těch, jak někdo říká, "ledňáčků" bejvá všude plno a ani si v klidu nezacvičíš :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

Je to až tak neuvěřitelné, že to asi patří do chlubítka :-) Povedlo se mi chytnout kamínek do krycího sklíčka Night Vision. Když uvážím, že je to kroužek schovaný mezi olympiádou v masce, co má průměr cca 4cm, pravděpodobnost je asi hodně nízká. No, stalo se.
I když - oni to soudruzi v NSR mají vymyšlené chytře - není to krycí sklíčko, ale rovnou čočka kamery. Je to součást toho ústrojí a nikoliv vyměnitelný díl...stojí 90 000,- :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

A já si myslel že mám smůlu když jedno nové auto mi paní nabourala při 900km na tacho a teď jsem chytil kamínek druhý den po přebrání auta.
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Tu opravu za 90 tis. by mělo krýt havarijko. Samozřejmě spoluúčast a bonus dolů. Ale pokud máš dost let bez nehod, tak by ani bonus neměl utrpět.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

HAV to kryje. Malus/bonus se mne netýká, bo je pojistka v leasingu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

sulcik: Já vždycky chodil na skupinové vedené lekce, které mají omezený počet účastníků v jedné místnosti. Přijde mi to jako ideální kompromis mezi Získáváním zpětné vazby x nepříjemným pocitem, že mám furt někoho za prdelí a vlastně i tou cenou. Vylepit kolem šesti tisíc měsíčně za vedené soukromky mi přijde jako overkill. :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od rhinos »

tady 4000
chodím od září a je to teda docela narazový. Někdy je narváno a někdy pohoda.
Leden bude ale asi masakr
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Tak asi záleží na tom kolikrát chceš chodit. Já si jako rozehřívačku po roce chlastání a sezení v kanclu a autě dal 2x týdně s tím, že chci během pár měsíců přejít na 3x týdně, možná víc, uvidím jak moc se budu pohybovat v Praze. Kolik stojí soukromá hodina nevím, neptal jsem se, ale pod 500 bych to neviděl. Navíc všechny dobré časy (takové, že to stíháš na 8/9 do práce/školy nebo naopak ve 4/5 vypadneš z práce/školy a jdeš rovnou do fitka) jsou vyblokované právě pro vedené lekce ve skupině. Takže necelé 150/hodina mi i v tomhle kontextu přijde jako solidní nabídka :)

*Ale mám trošku pocuchané ego. Brát si na konkrétní cviky poloviční váhy než před rokem a funět u toho jak lokomotiva prostě zabolí :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět