Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Předseda »

ctrl_j píše:Pak nevim co jste mu chteli na Silvestra predavat, ale vypoved jiste ne - ta musela byt dana 2 mesice predem.
Tak tak.. pokud mu předali výpověď s tím že prac.poměr konečná 31.12. tak 31.12. prostě konečná. Asi možná ještě těch 14 dní nemocenské jde za zaměstnavatelem, ale jinak hotovo. 31.12 jste mu možná tak chtěli předat zápočťák, ne?
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Jaggie »

me slo o tu souslednost, vyrobce vyrobky nenabizi.(tedy v tom automobilovem prumyslu)
a firma Brose dela komponentni vyrobky pro jednoho odberatele, ktery nadale preproda licenci(ci jine ujednani) na vyrobu pro dalsi odberatele, za ucelem snizeni nakladu.
dela to tak cela rada zadavatelu do vyroby (jak jsou treba prvky palivove soustavy, elektrickych kabelazi, vselijakych plastovych mamrdu, atp)
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Předseda: Hale jak jsem koupil od holky co dělá papíry, tak jsem prodal. Díky za upozornění, mrknu se na to blíž :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Ufff, to byl teda (dva dny trvající) boj s gůglem.... ale zvítězil sem.... minulou neděli mi byl (nechtěně) rozbit můj kafe.hrnek, taxem sháněl náhradu. Zadání bylo jednoduché - objem nad půllitr, hranatý, modrostisk.... ani chytrý gůgl nechtěl nic najít, neska se ale zadařilo skrz gůgl na zboží a tam sem ho našel. Sic druhá jakost (původně byl s keramickou lyžicí, ta nenisu, proto druhá jakost). Lyžicu bych stejně nepoužil. Fčíl ešče, ať mi ho doručijou vcelku... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

A pak že 2x nevstoupíš do stejné řeky..... junior tam chtěl odmala a následně byl v US of A (za moje penízky, jak jinak).... juniorka ještě nedávno potřebovala k čemukoli máminu sukni... no a neska mi přinesla frakturu EF - celé léto bude v Njú Jorku. Ráth jito zaplatím... :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Vrooom »

Stvalo me ze i kdyz ma Ztko TPMS, nikde nejde zobrazit z nej hodnoty. Hlavne me to zajimalo na okruhu, jak se vyviji tlak a zda se gumy neprehrivaji a abych mohl tlak doladit. Na kole je tlak v gume vic nez pulka uspechu a verim ze nejinak tomu bude i u auta, tak jsem narazil na tento gadget
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/169PXI-4 ... ikach.html

A fakt to funguje a pekne ukazuje. Parada.
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arnie J »

to je dobré
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Musim sam seba na jednu stranu pochvalit ale aj zd*bat :D

Podarilo sa mi opravit A4 :ymhug:
Od kedy hu mam tak sa motor akoby jemnucko obcas zakuckal, inak sa prejavoval tak jak ma, vykon bol (aspon som si myslel) zral celkom striedmo, ziadna chyba na palubke, a to cukanie by si asi ani nik moc nevsimol. To na diag furt bola chyba P2070 - intake manifold valve stuck open. A tato chyba tam asi je odzaciatku #-o
A prve odhady hovorili bud o hadicke za 5€ kade sa straca podtlak, az po demontaz sania a vymenu aktuatora ktory ten podtlak robi a dalsich veci minimalne za 500€...
No a kedze som hu chcel predat tak som to chcel mat cajk. Co cert nechcel umrel aj xenon ~x(
Ten bol ale easy, vacsia zabava bolo to sanie...hadicky sa vsetky tvarili fit, aktuator podtlak drzal, takze ostal MAP senzor(3.2 FSI nema klasicku vahu vzduchu) a dva magneticke ventily...no a nakoniec to bol prave jeden magneticky ventil za 30€ 8-}

A preco som nasraty? Lebo to auto chytilo uplne novu chut do zivota, ide krasne cisto, a taha krasne odspodu :x
A chyba nikde B-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

3 dospeli + 2 kinderka na tyzdnovy vylet :ymdevil:
Obrázek
Obrázek
Fakt mi treba vacsie auto? :-B
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

No to se zeptej paní ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět