Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

S NC těch 160 koníků cvičí pěkně. Přes zimu možná zkusím poladit výfuk a sání, ale zase tak moc si od toho neslibuju. Jako na okresce i takto spokojenost. Okruh je ale jiný kafe. A ten vliv střechy mě nepřekvapuje, aerodynamika dělá hodně. Skoro bych čekal i víc.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

jerry: neupravená NC má o dost větší potenciál než NB a tak jak jí měl M.Z. (podvozek, stabíky, semi) z ní udělá už slušnou zbraň.

M.Z.: ne a ne a ne :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Vrooom »

Super jizdy, hezky to vodis pres celou sirku trate :ymapplause: . Akorat priste by bylo lepsi zaostrit ven nez na vydechy :-D

Rocketeer V6 kit by byla bomba :-)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

ještě poznámka: jak to má pokrácený převody, tak ten úprk otáčkoměru k redline vytváří dojem daleko silnějšího auta :x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

S tou kamerou je to těžký, mám nějakou malinkou modelářskou a jak zavřu střechu tak už je toho na ní prostě moc (příště to doplním 10Hz loggerem - sám jsem na to zvědavej, stáhnul jsem si race-chrono a dost se na to těším, až se v tom budu moc pitvat :) ). Převody tomu dodávají hodně racing feeiling, ale cestou do Mostu se mockrát pod 4tis nepodívala :) . I tak byla ale spotřeba na pohodu - asi je to tím, že motor má takhle všude dost síly a nemá s autem moc práce.

Koukal jsem na car-throtle a ten V6 kit je boží (jako ten zvuk a 220 koní výkonu :x ), ale nevěřím těmhle přestavbám, málokdy to funguje 100%. Takhle mám motor úplně v sérii a 50-100koní mi stejně bude chybět vždycky, i kdyby tam bylo bůh ví co.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od francis »

Takhle se ma jezdit ^:)^ Ani stovky koni nejsou potreba, kdyz to clovek umi
Mirek
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Myslím, že tam je ještě pořád velká mezera směrem k profíkům, ale děkuju :) . Třeba jednou se mi povedl projet ďolík tak, že na výjezdu jsem měl asi o něco přes 5 kmh vyšší rychlost a vůbec nevím co jsem udělal jinak. Jen to bylo strašně rychlý :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Klobouk dolů před mojí drahou polovičkou. Předevčírem jsem si na túře při zakopnutí natáhl lýtkový sval levé nohy a pro bolest neušlápnu spojku. Tak včera moje paní zvládla bravurně trasu Zermatt-Poreč 717 km. Přejezd Simplonpassu a průjezd Itálií skoro trvale v levém nejrychlejším pruhu. Jako spolujezdec jsem neměl nejmenších námitek.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

pavproch ve stěžovacím vlákně píše:Už dobře tři týdny mě pobolívají záda (nervy v nich) a posledních pár dnů mně to leze po páteři nahoru do temene hlavy..... tak jen doufám, že je to následek "odizolování" nervů chemoterapií a ne že se ta bestie vrátila..... :ympray:
Navíc mi je už fakt blbě z teho dlouhotrvajícího letního horka, naštěstí už dou od Z bóřky a fronta s ochlazením.... ^:)^
Tak snad sa nevrátila - fčera aji neska mi to krásně šlapalo proti kopci v ta3, tělo sa hodně zvýšené a hodně dlouhodobé námaze moc nebránilo. Ale očekávám, že večer mi zas bude blbě a nebudu moct spát... ale co už... It´s a little price we gotta pay...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Mám radost: Junior byl od května v JůeSEj a...... neska sa vrátil do Kocourkova, nezůstal tam....... uffffff :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět