Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

V tomhle světě už nic není nemožné.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arkis »

Arkis píše: pon 27 lis 11:29 Ještě mě zajímá, kolik to najede, když bude zaplé topení naplno.
Takže odpověď z reálného provozu je zhruba 65 km při plně zaplném topení po celou dobu. To jsem čekal horší výsledek. Takže i při maximální topení jí auto vydrží maximální denní nájezdy úplně v pohodě.
Jinak je s tím strašná sranda na sněhu/ledu. Výkon to sice nemá, ale je to drobné s tenkými gumami, takže se to umí i dobře ustřelit. :))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od abgx1 »

Vzdy som si zelal aby neposypovali cesty pri kazdej snehovej vlocke tonami soli a strku. Splnilo sa mi to :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Brus »

u nás se mimo 1.třídu nesolí, zato kamením se nešetří vůbec, taky mě s tím pěkne serou
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Kamení, sůl, zima, vše špatně. Už aby bylo jaro.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od abgx1 »

Tu to bolo celkom uletené. Trebars 3°C v noci, sucho a vsetky cesty vymalovane solou na bielo
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, na jaře máme my motorkáři kamínky tuze rádi!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arkis »

Dostalo se mi možnosti koupit Peugeot 206 v provedení Grand Tourisme (2.0i 99 kW) za cenu vraku. Má klasický problém těchto motorů - lehce fouklé těsnění pod hlavou. Zatím se ani nemísí olej s vodou, ale výfukové plyny tlakují do chladící okruhu. Pro bývalého majitele to už ale znamenalo takový problém, že se jej zbavil.

Teď mám opravdu dilema, jestli si to brát na starosti nebo to nechat sešrotovat. Bylo jich vyrobeno jen pár tisíc kusů a může to být i příjemné svezení, ale už mám rozpracované dva projekty a ještě k tomu doděláváme rekonstrukci domu... Asi mu udělám na zahradě provizorní boudu a bude tam čekat na vzkříšení.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Uklízím víkendoffku. Zastavím před vratama, odemknu služebák, přehodím si všechny věci, vč. bundy do něj. Automaticky zamykám.
Strkám víkendoffku do haly, zavírám vrata čudlíkem zevnitř. Dálkáč mám totiž už hozenej ve služebáku.
Stojím jako kokot v triku v mínus pěti u služebáku, zírám na bundu i mobil hozený na sedačce spolujezdce a říkám si, že ta hláška o vybíjející se baterce v klíčku tam vopravdu svítila už pár tejdnů a možná sem se tím měl zabejvat.
:D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak to jistě potěší. :p
Známý nedávno řešil problémy s nějakým zkratem vybíjejícím baterku a zmiňoval, že se nemohl dostat do auta kvůli nefunkčnímu centrálu. Na mou otázku proč teda "normálně" nepoužil klíč a neodemkl si řidičovy dveře se mi dostalo odpovědi, že to nejde, protože u "moderních" aut (zde r.v.2006) už se výrobci rozhodli v rámci pokroku odstranit možnost mechanického odemknutí.
Prostě hlavní je při výrobě ušetřit pár drobných za primitivní mechanismus zámku, aby si pak člověk s vybitou baterkou ani neodemkl. :ymapplause:
Podobná zhovadilost by mě fakt nenapadla, asi proto, že mé "nejnovější" auto bylo z roku 98.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Odpovědět