Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Ad. Dacie: Stačí si pustit nějaký video Martina Vaculíka, ten to chválí kudy chodí. Ale halt to není značka pro onanisty, je to hlavně auto co má sloužit.

Btw: se musím pochlubit :) . Byl jsem předevčírem s kámošem se zúčastnit jeho přestupkového řízení na magistrátu. Jako sice to byly 2 hodiny času, ale bylo to teda hodně zajímavý. Už jen ta forma jak to probíhá a jak to tam s těma policajtama (svědkama) a úředníkama funguje. Fakt zajímavá zkušenost, pro někoho nepolíbenýho jako jsem já.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

A vyhráli naši?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

To se ještě uvidí. Vyplnili se protokoly a půjde to někam výš :) . A rozhodnutí přijde mě, bo abych tam mohl sedět, tak mě musel kámoš zplnomocnit pro zastupování v této věci :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Zajda »

No, on ten úřední pinpong může trvat klidně pár let po ose magistrát, krajský úřad a když to nevyjde tak pro fajnšmekry krajský soud a nakonec Nejvyšší správní soud. Hlavně zbytečně nespěchat :-)
《》
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Ad Dacia: Dustery má ve fleetu Národní park Bavorský les. Už hodně let. Ptal jsem se už 2 rangerů a oba spokojenost.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda: a proto si to novelizovali, aby se tato doba nezapočítávala a bylo tak méně snadné shodit to na prekluzi.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Jsem se tak šikovně vyhýbal dvěma autům na parkovišti, až jsem přehlídnul jednu ocelovou zábranu. Jel sem snad 5kmh (plný rejd a po parkovišti), ale trefil jsem to tak nešikovně, že křupnul nárazník i mřížka :( . Co už. Aspoň, že jsem se profesionálně vyhnul mlhovkám, xenonům a jejich ostřikovačům. Dneska jsem krvácel, když jsem objednával v suzuce díly...

Před (resp. po hitu):
Obrázek

Po mém odborném zásahu :D (padlo jedno balení elektrikářských pásek) - říkám jí Frankenštajnova dcera :x (tuhle zimu to asi odjezdí v tomto stavu - abych to zas někde neopřel):
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od abgx1 »

Mohol si aspon kupit biele pasky :D
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Honza42 »

Nebudeš ty vyučený švec?
Jinak jsou kluci, co to umí plnohodnotně svařit, pokud je Suzuki cenově mimo.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Jsem říkal, ať je ten steh pěkně vidět, když už :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět