Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

No jo 120 byla jinačí gang ;)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Samozřejmě nebyla srovnatelná s dnešními auty, ale člověk byl mladej a to bylo to podstatný. Jen jsem zavzpomínal a chtěl říct, že i bez různých elektronických "nezbytností" se dá dojet daleko a i vysoko :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Snehulak: Nejlepsi hodinovku dal den, kdo na zacatku napsal spatne vstupni test. Po prostudovani pravidel byl kviz a 1/3 lidi s nejhorsim vysledkem poslali rovnou domu. Nicmene dostali show up money 200. Za 15 minut dobry :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Jsem to konečně umyl a projel na oblíbený okresce. Jo :x :
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od abgx1 »

ja by som proti S120 nemal nic, na novych autach sa jazdit naucit neda, uplne nezmyselne zakryvaju vsetky chyby, az clovek nadobudne pocit ze je majster volantu a moze jazdit viac menej jak na PS4, a auto si to vzdy nejak poriesi

az raz bude mat ESP zly den, a obmota to v 180 okolo stromu
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

jerry píše:Samozřejmě nebyla srovnatelná s dnešními auty, ale člověk byl mladej a to bylo to podstatný. Jen jsem zavzpomínal a chtěl říct, že i bez různých elektronických "nezbytností" se dá dojet daleko a i vysoko :D
Však jsem na ní začínal, vyjela všechno i na univerzálních gumách.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Vrooom »

jarka píše:Jsem to konečně umyl a projel na oblíbený okresce. Jo :x :
Obrázek
Pekny :ymhug:
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Díky, fakt jsem z toho nadšený. Už 2tis km a je to fajné, přesně můj tip :) . Je to trochu užraný, ale to je asi teď daný seznamovacím módem ;) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Z prvního průběžňáku 0/10
Z druhého 10/10

K připuštění ke zkoušce je potřeba alespoň 50% z průběžňáků. Adrenalin musí bejt! \m/ \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

pavproch neska na OF.cz píše:
pavproch v létě 2015 píše:Tak jo, definitivně to je Garden Valley v Idahu, prdel světa o 350 hlavách, ale má střední školu, no.... nejbližší civilizace 50majlí odtama. Hostitelská rodina je OK (nečmoudí).
Ve středu de jJr. na ambasádu (doufejme) pro vízum.
Kurwa, neska sa ta mládež má, my mohli tak max do Bulgarom...
No, a aby sa to nepletlo, taxem mu neska zase kupil lítací lístek přes louži - bude už zase několik měsíců v jůesej.... tentokráte nový jortek, teda kúsek od něj v merylendu. Doparoma práce, jak já těm smradům závidím... nejen možnost cestovat, ale i tu "snadnost až lehkomyslnost" rozhodování... dyž já mám jet na lyže do pitomého Tignes (kde sem už byl a znám to), tak to plánuju, vymýšlím, organizuju, píšu si seznamy, abych na něco nezapoměl.... junior sa prostě rozhodne, vyřídí si J1, tata mu koupí letenku a letí... a podrobnosti sou mu u.... jo tam.... a já jen doufám, že sa nerozhodne tam zůstat nafurt..... ](*,)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět